1

Téma: info

Ahoj skoro po 2 letech jsem se prihlasil na svuj ucet a koukam, je to tu mrtvy, zvazuje se wipe? Ci uz je na dobro konec? smile

Diky...prosim nekoho z GM.

Palec nahoru

2

Re: info

asi mrtvý

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru

3

Asi?

Palec nahoru

4

Takže wipe nic? A server končí..?   @Migel

Palec nahoru

5

Migel asi urobí vlastný ked sa naštve big_smile

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

6

Tak šup..  pod tvým bych hrál hned. Za mě nejlepší přístup z celého týmu a stále čekám na wipe na Dae jen kvůli tobě big_smile

Palec nahoru

7

Nejlepší přístup !!!!

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru

8

keby som poznal niekoho kto sa tomu rozumie big_smile už dávno je big_smile

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

9

Migel napsal:

Aaha sad
Tak třeba najdeš a bude něco nového. Držím palce, "pod" tebou se mi hrálo nejlépe a budu se tešit na SNAD něco dalšího smile
Wipe teda nijak nevypadá, že by to zeus hodil na tebe..apod.

Palec nahoru

10

Ja čekám na wipe 3 roky big_smile a další roky čekat budu tak jak všichni.  Dokud někdo nezálozi server tak tady se nedočkáme. Jak smutne od zeusa. Tolik lidi po tom všem pořad tak nejak doufá a on si toho vůbec neváží .

Rimat napsal:
Migel napsal:

Aaha sad
Tak třeba najdeš a bude něco nového. Držím palce, "pod" tebou se mi hrálo nejlépe a budu se tešit na SNAD něco dalšího smile

Odpověd´je bůh. o:-)

Palec nahoru

11

To jo.. 

Lidi tady čekají roky je tady jiný, nový server..  a přeston jsou lidi, kteří čekají až se Zeus pohne..
Předá to Migelovi, wipne to a dá Migelovi jen práva..   cokoliv.. 

A stejně nic -_- Smutné, tak jak píšeš.

burton napsal:

Ja čekám na wipe 3 roky big_smile a další roky čekat budu tak jak všichni.  Dokud někdo nezálozi server tak tady se nedočkáme. Jak smutne od zeusa. Tolik lidi po tom všem pořad tak nejak doufá a on si toho vůbec neváží .

Rimat napsal:
Migel napsal:

Aaha sad

Palec nahoru

12

Musime zkusit kontaktovat boha :-D

Palec nahoru

13

Boha? Spíš bože oni jsou ještě lidi co i po roce věří? V březnu roku 2020 se sliboval velký návrat DAE. Rok nikdo nic neudělal a tady se ještě čeká? Proboha na co? Zeus server zabil, už to pochopte.

Palec nahoru 0

14

Kam teda pane chodite s pani ženou čarovat ?

Freon napsal:

Boha? Spíš bože oni jsou ještě lidi co i po roce věří? V březnu roku 2020 se sliboval velký návrat DAE. Rok nikdo nic neudělal a tady se ještě čeká? Proboha na co? Zeus server zabil, už to pochopte.

Palec nahoru

15

Freon napsal:

nebylo to nahodou 2019?

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru

16

Evis napsal:
Freon napsal:

nebylo to nahodou 2019?

To urcite taky, nicmene ted myslim navrat ohlaseny pri Covidu na jare.

Palec nahoru

17

burton napsal:

Kam teda pane chodite s pani ženou čarovat ?

Jsme na nejmenovanem cz serveru se season 4. Hraje snami spousta lidi i z Husity treba Thor, Reddox, Yennefer atd. Neni to reklama, stejne kdo chce tak si to najde.

Palec nahoru +1

18

Freo aslespon naznac ;-) zas by jsme to s Vílou rozjeli :-)

Palec nahoru

19

...Ja by som to tu tak rozbehol lenže vedenie to už asi definitívne zabalilo a to vyzeralo nádejne.... 

strašne mi to tu osobne chyba ale tak čo  no ked všetci vzdali boj big_smile

20

Migel má srdíčko na správném místě. Tohle ceníme všichni.

Migel napsal:

...Ja by som to tu tak rozbehol lenže vedenie to už asi definitívne zabalilo a to vyzeralo nádejne.... 

Palec nahoru

21

Taky pořád čekám hmm .. Kdybych aspoň tomu nějak mohl pomoct hmm hmm   Aby se to zase rozběhlo..

Migel napsal:

Palec nahoru

22

Všichni boj nevzdali, jen se na to dívají bez růžových brýlí.
Je konec, už dávno.

Palec nahoru 0

23

Všichni boj nevzdali, jen se na to dívají bez růžových brýlí.
Je konec, už dávno.

A na web by se mělo napsat že server je mrtvý, protože pár nešťastníků stále hraje.

Palec nahoru +1

24

Treba aj nejakú  aktivitu spraviť  a nie len sa pozerat smile

25

Na co tvořit aktivitu na serveru kde ti stejně nikdo nepomůže? big_smile A hrát v  5 lidech je o ničem.

Palec nahoru +1