1

Téma: Chyby/bugy ve hře.

Zdravím

pište zde chyby/bugy  kterých jste si ve hře všimli ať je to na jedné hromadě

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru

2

Re: Chyby/bugy ve hře.

Nefunguje registrace ... neodešle to email na potrvzení , takže se nový hráčí nemůžou regnout
- přispevek pod tím můžeš smazat

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

3 Naposledy upravil: Arados (29.03.2020 21:17:48)

človek na gold feně je nesmrtelnej :-) viz. testovano se Zefym.

Palec nahoru

4 Naposledy upravil: Maraz (02.04.2020 15:36:56)

Nefunguje historie transakci webove truhly, i kdyz se itemy odeslou. Uz jsem to rikal zefymu, ale pro prehled to dam i sem.

PS: Funguje, jenom mi nedoslo, ze nejnovejsi je dole. big_smile

Palec nahoru

5

Nejde se portnout do Crywolf.

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

6

Nefunguje odeslani hesla na email

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru +1

7

Nevím jestli stále je ale byl buglej Kundun šel na ránu k zemi smile

Palec nahoru

8

Zdravím mám problém se přihlásit  zapoměl jsem heslo a když chci heslo nové zaslat na email tak mě to napíše že :Podle zadaných kritérií nebyl nalezen žádný uživatelský účet. přitom svůj účet moc dobře znám tak nechápu proč mě to píše  díky.

Palec nahoru

9

palos28 napsal:

Zdravím mám problém se přihlásit  zapoměl jsem heslo a když chci heslo nové zaslat na email tak mě to napíše že :Podle zadaných kritérií nebyl nalezen žádný uživatelský účet. přitom svůj účet moc dobře znám tak nechápu proč mě to píše  díky.

Musíš obrátit heslo s loginem. Měl jsem s tím kdysi taky problém a náhodně jsem na to pak přišel.

Palec nahoru

10

Jak jako obrátit heslo z Loginem však tam máš napsáno zadej login nebo email aji když tam dám jen email tak to stejně nefunguje  napíše to tady toto zasej Nepodařilo se odeslat email s pokyny pro obnovení hesla.

Palec nahoru

11

palos28 napsal:

Jak jako obrátit heslo z Loginem však tam máš napsáno zadej login nebo email aji když tam dám jen email tak to stejně nefunguje  napíše to tady toto zasej Nepodařilo se odeslat email s pokyny pro obnovení hesla.

Zkoušel jsem Ti to už u prvního tvého postu poslat a bohužel to nešlo, je to rozbité.

Musí to zprovoznit administrativa.

Edit: hele mrkni ještě na mail l****j12@******.cz jestli to náhodou nepřišlo.

Palec nahoru

12

nene nedošlo mě nic

Palec nahoru

13

Kliknu na pripojeni do CW , hodi mi to normalne port, ale vidím furt město kde jsem byl , a v chatu uspesne jste se pripojil na s6 smile
Nevím zda se to ví, tak to píšu. předtím to nešlo totiž vůbec

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

14 Naposledy upravil: Masterkoo (30.03.2020 16:36:34)

SM - cca 5k agi a kickuje ze hry
+Phantom stafka bugly dmg

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

15

Nechci spamovat. Možná to stačilo napsat sem. Nevím. Jedná se o nepřesnost ceníku služeb za zlaté.

https://forum.daemu.cz/topic/7620/wcoiny-za-zlate/

Palec nahoru

16

Btw bude nekde napsane, co se uz opravilo a co ne? Napr. rovnou u prispevku napsat, ze to je opravene.

Palec nahoru

17

Ne

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru

18

Evis napsal:

Ne

Parádní odezva smile

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

19

Neisnstaluje sa patch

Palec nahoru

20

Nefunguje ref v 3rd wingach. Nebo aspon na summce nefunguje big_smile.

Palec nahoru

21 Naposledy upravil: Maraz (07.04.2020 13:26:37)

Mam pocit, ze nefunguje spravne zobrazeni nejvyresovanejsi postavy na foru. Ne ze by to bylo nejak hodne dulezite, ale je to porad bug. big_smile

Palec nahoru

22 Naposledy upravil: Maraz (11.04.2020 12:47:40)

Buglo se mi SM a nemuzu spellovat. Ani restart hry mi nepomohl nebo se to buglo hned, jak jsem to zapl znovu.

Palec nahoru

23

RF - Nejde použit spell "Ignore Defense", použiju ho a hned zmizí.

Palec nahoru +1

24

Nemuzu se lognout na summu. Mozna to je tim, ze kdyz jsem s lucky coinama dosel omylem k sevine, tak mi nabidla quest a ja ho ze zvedavosti splnil, i kdyz jsem uz mel 3rd quest. big_smile Ted se se sumkou nemuzu dostat do hry.

Palec nahoru

25

Maraz napsal:

Nemuzu se lognout na summu. Mozna to je tim, ze kdyz jsem s lucky coinama dosel omylem k sevine, tak mi nabidla quest a ja ho ze zvedavosti splnil, i kdyz jsem uz mel 3rd quest. big_smile Ted se se sumkou nemuzu dostat do hry.

To, co se ti povedlo jsem ještě neviděl. Měl by jsi to mít opravené.

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru