1

Téma: DaeMU chystá návrat!

Milí hráči a přátelé,

Uprostřed nejisté doby a tvrdých (ačkoliv potřebných) opatření mnozí jistě hledáme způsoby, jak využít čas a dostat trochu veselejší myšlenky. Ačkoliv projekt DaeMU vypadal jako nejspíše odsouzený k trvalému zániku, paradoxně právě současné okolnosti situaci změnili. Nezbytná práce z domu či volno doma úplné přineslo možnost vyhradit čas na věci, na které dříve nebyl. Rádi bychom Vám udělali radost a dostali dohromady komunitu, kterou i přes mnohé jiskření vždycky vždycky drželo určité pouto. Hra MU Online není hrou s nejnovějšími grafickými výstřelky ani nekonečným herním světem, ale právě v tom je možná to kouzlo.

Není potřeba nic dále oddalovat. V našich hlavách se již vyhlášením opatření začal rodit nápad, který se přerodil v plán a tento plán dostává jasné rozměry, protože již v řádu blízkých hodin bude dovršen. Ano, rozumíte správně, provoz serveru bude obnovený, a to již velmi brzy! Sledujte prosím pečlivě web, ale odhadované spuštění hry směřujeme na zítřek, tj. 27.03.2020 okolo 20:00. Prognózu jsme museli upravit, protože stále čekáme na propojení licencí pro server. Z důvodů, že server nějakou dobu neběžel, je tohle potřeba obnovit a pravděpodobně s ohledem na aktuální situaci je velmi složité získat rychlou odpověď.

Poněvadž hra již nějakou dobu neběžela, stejně tak vypršely trvání licencí a poplatky za podpůrné služby. Ty jsme museli první obnovit a znovu obnovit potřebnou infrastrukturu. Abychom hru spustili a přinesli co nejvíce radosti, připravili jsme pro Vás několik úprav, které jistě oceníte. Vše oznámíme, jak otevřeme brány serveru a vy opět vstoupíte do světa MU Online. Přijďte si znovu zahrát oblíbenou hru, se vším herním postupem, který jste získali, a udělejte si radost uprostřed monotónních dní, které nás ještě čekají!

Chtěli bychom zcela transparentně a závazně říct, že součástí tohoto úsilí o obnovení provozu serveru je již rozpracovaný plán na restart hry včetně wipu se zevrubně vylepšeným jádrem hry a pozměněnou filosofií serveru, která by měla ještě zvýšit jeho atraktivitu. Tyto věci budou na pořadu dne a pracovní náplní užšího vedení serveru, ale chtěli jsme, abyste o nich věděli již nyní a mohli s nimi počítat. Rozhodně ale počítáme s tím, že celý duben si budete moct naplno užít hru se vším, co máte. Záměrem je udělat Vám radost a dostat zpět dohromady hráče, kteří měli DaeMU rádi.

Sledujte web, všechno důležité budeme uveřejňovat. Poslední věc - prosíme, řekněte o tom svým známým a přátelům, s kterými jste na DaeMU hráli! Soustředíme úsilí na přípravu hry, aby se spustila co nejdříve i s vylepšeními a nemuselo se déle čekat. Proto by nám velmi pomohlo, kdyby se právě za Vaší pomoci zvěst o této novince dostala k co nejvíce lidem.


Těšíme se na Vás!
váš DaeMU Team

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

2

Re: DaeMU chystá návrat!

Vážení hráči, 

vzhľadom na situáciu že sa skomplikoval proces ohľadom  určitých licencií (komunikácia) tak plánovaná obnova server ktorá bola naplánovaná na  dnes 27.03.2020 okolo 20:00  sa bude musieť trocha odložiť. Veríme že sa nám to podarí spustiť čo najskôr.

Za komplikácie sa ospravedlňujeme.

S pozdravom Migel

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor