1

Téma: Freon a Ráchel končia

Vážení hráči,

chcel by som Vám dneska oznámiť jednu nie moc milú správu. Naši dlhoročný členovia DaeMU teamu Game Masteri Freon a Rachel sa rozhodli z ukončiť pôsobenie na serveri a to z dôvodu časovej náročnosti ktorá ich tlači posledné mesiace a ešte nejakú dobu bude tlačiť.

Ja z pozície Administrátora serveru by som chcel vyjadriť jedno veľke slovo a to ĎAKUJEM za pracú ktorú pre server urobili za tie roky čo pôsobia na serveri. Tisíce žiadosti za herné platidlá, desiatky  eventov a rôzne aktivity pre hráčov v hre  to je vizitka tejto dvojice.
Mne osobne sa veľmi tažko lúči s ľudmi ktorý majú nie len môj rešpekt ale aj rešpekt ostatných ľudi ale hlavne sú to ľudia čo urobili nespočetne vela práce pre server ako taký a ja si to veľmi vážim.  Jednoducho  sú ľudia ktorý zanechali stopu a zanechali veľmi pozitívnu, príjemnú stopu.

Prajem všetko dobre v reálnom živote a hlavne veľa zdravia a ešte raz ĎAKUJEM!

Každopádne v prípade že bude možnosť návratu do teamu tak obaja budú mať vždy otvorené dvere.

S pozdravom Migel
Administrátor

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor