1

Téma: DaeMU Vánoční (Raklionský) Event 2018

Vážení Hráči,

jako minulý rok i tento bude probíhat celoměsíční event. Tentokrát bude o trošku jiný, bude rozdělen na 7 částí. Každá část bude vycházet 5.-6. den po předchozí. Každá část bude mít své specifické úkoly, které budete muset splnit pro pokračování.

Hráčům kterým se líbil předchozí event (s hvězdami), nezoufejte i ten bude probíhat, zároveň společně s příběhovým, avšak tentokrát nebudou eventy podle kalendáře, ale budou náhodně.


První eventová část

V Deviasu se blížil čas Vánoc a všichni se chystali ozdobit své obydlí, včetně chudého strážce truhly Baze, který si stále nenašel svůj vlastní příbytek, a tak musel ozdobit pouze truhlu, kterou stráží. Během toho, co sháněl ozdobičky, potkal Sevinu, která vypadala zamyšleně. Šel blíže, aby zjistil nad čím hloubá. Promluvil na Sevinu, která se ho lekla a vykřikla: „Ochh fuj, to jsem se lekla.“ Strážce truhly se okamžitě začal omlouvat, ale to už ho opět neposlouchala a přemýšlela. Nezbývalo nic jiného, než do ní trošku štouchnout. Sevina nereagovala, tak do ní Baz štouchl silněji. Kněžka se poněkud zmateně zeptala co od ní potřebuje. „Nad čím přemýšlíš?“ zeptal se Baz. Odvětila mu, že dumá nad tím, jak k ní začal opět přicházet velký počet nových hrdinů. Zapřemýšlela nahlas a řekla: „To asi bude tou novou výzvou, kterou včera roznášeli královi nejbližší a nejvěrnější bojovníci.“ Baz ji odvětil: „Nejspíše ano, i já zaregistroval, že hrdinové začali ukládat více zbytečných věcí do svých truhel.“ Podíval se na její tvář, která se smála jeho předchozí odpovědi a řekla mu: „Jsi vtipný, ale už musím jít, měj se.“ Odešla. Najednou, z ničehož nic se ozvala mohutná rána a na trh přiběhla kněžka El, začala křičet: „Blíží se poddaní zlého krále Sel...“ Než to stačila dopovědět, ozval se mohutný mamutí řev. Brána, která chránila Devias se najednou zprudka otevřela a do města vběhl velký a hrozivý mamut z Raklionu. Baz si všiml i jezdce, jenž na mamutovi seděl. „Raklionský zlý rytíř!“ vykřikl.  Ti se nedají porazit jen tak nějakou zbraní. Na jejich poražení je potřeba speciální směs. Baz si začal připomínat recept speciální směsy, který obsahoval: 4x Silver Medaile, 5x Heart of Love a 10x Jewell of Extension. Pokud bychom vše dokázali někde najít, nebo kdyby nám to někdo pomohl sehnat, byla by zde šance na odražení nepřátelského vojska. Pokud ovšem není za vojskem jejich král Selupan, v tom případě bychom se museli stáhnout do elfského města Norie, které má dostatečné zásoby a a velký počet vojáků na odražení Selupanovy armády. Baz uviděl malého chlapce, který seděl schoulený do klubíčka pod velkým mamutem z Raklionu. Okamžitě se k němu rozeběhl a strhl ho k sobě, do bezpečí. Po chvilce přemýšlení  ho napadlo, že by mohl chlapce vyslat do Norie, kde by měl za úkol najít hrdinu, který by přinesl všechny ingredience na onu speciální směs. Vylíčil chlapci svůj nápad a chlapec souhlasil, taktéž nechtěl, aby jeho domovská vesnice padla do rukou Selupana. Baz dal chlapci jídlo, pití a menší obnos peněz v naději, že se v Norii najde nějaká pomoc.


Část druhá

V Norii se skutečně našla pomoc. Chlapec nalezl spousty hrdinů, kteří mu byli ochotni pomoci. Cestovali skrz Norii do Lorencie, aby informovali krále o situaci, která se vyskytla v Deviasu. Ihned, jak králi předali informace, vyslal král  s chlapcem a hrdiny  své nejvěrnější a nejsilnější válečníky. Cesta skrz Lorencii byla rychlá a bezpečná, po několika dnech dorazili k Deviaské bráně, u které tábořila obrovská monstra zvaná Giant. Hrdinové se na ně vrhli a udatně bojovali, meče řinčely o sekery Giantů, krev všude stříkala, po několika hodinách byl bitvy konec. Naši hrdinové bitvu s těží vyhráli. Mnoho hrdinů ten den padlo v bitvě a ještě více jich bylo zraněno. Přeživší vešli bránou do Deviasu a se zděšenými výrazy zůstali stát. „Přišli jsme pozdě,“ řekl Blade Master Arthur. Zarazil svůj meč do země a hledal nějaké známky života, ikdyž věděl, že po nájezdu Raklionské armády nikdy nikdo nezůstal živ a pokud ano, nesl si následky do konce života. Několik hodin hledali zda někdo nepřežil, bohužel nikoho nenašli. Rozhodli se tedy ošetřit své ráněné, pomocí léčivého nápoje, bohužel ho nebylo dostatek pro všechny. Elfská léčitelka vyslala Arthura, aby šel a vyhledal kousek od Deviasu farmářský domek, ve kterém sídlí farmář zvaný Hráč který má hromady léčivých nápojů. Arthur šel skrze zničený a zdoutnatělý Devias, všiml si, že ani chudak Baz nájezd Raklionské armády nepřežil, šíp který mu trčel z hlavy byl jeho osudným. Arthur přešel přes most a nalezl starý farmářský domek. Zaklepal na dveře, dveře se otevřely a farmář Hráč se zeptal, co potřebuje. Arthur mu vylíčil v jaké je jeho skupina situaci, farmář Hráč se na něj podíval a zamyslel se. Po chvilce řekl: „Počkej musím si promyslet, zda vám mohu nějaké léčivé nápoje darovat.“Úkol č1.: Přečíst si text

Úkol č2.: Zjistit jakou roli hrají hráči (vy) v textu

Úkol č3.: Zjistit ke komu a proč šel Arthur pro pomoc

Úkol č4.: Zjistit jméno monster které sídlí  u deviaské  brány, zabít několik velkých monster u brány do deviasu (monstra uvedené v textu) (3 monstra, je požadován screen s otevřeným trhem a vaším nickem)

Úkol č5.: Rozhodnout zda dotyčná osoba daruje léčivé nápoje.

Své odpovědi zasílejte prostřednictvím SZ na web na acc Absol
Odpověď musí být napsána vašimi slovy!

1 úkol = 1 hvězdaHodně štěstí přeje DaeMU Team

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

2

Re: DaeMU Vánoční (Raklionský) Event 2018

Zatím žádná SZ která by měla vše správně (všichni máte opět možnost jedné opravy)


Absol napsal:

Zveřejněné informace k eventu


Vánoční Ceník (po kliknutí budete přesměrováni)
Otázky směřujte sem (po kliknutí budete přesměrováni)


1.12.2018    0:21   ->Předána první odměna

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

3

Re: DaeMU Vánoční (Raklionský) Event 2018

Čtěte prosím vás pořádně big_smile děláte zbytečné chybky

úkoly jsem trochu přeformuloval ale význam mají stejný snad jsou již lépe pochopitelné big_smile

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru