1

Téma: anthraxik@daemonicmu.com

Zdravim,

zkoušel jsem psát email přímo Zeusovi ale zůstal bez odpovědi, tak to zkouším touhle cestou.

Problém: Mám zablokovaný email (anthraxik@daemonicmu.com) a odblokovat mi ho může jen místní správce daemonicmu.com schránek. Tzn. ten kdo tyhle emaily zakládal.

Vysvětlení k problému: Tento email byl můj hlavní na všechno už dlouhé roky. Byl to můj účet na youtube, schránka na důležité emaily a měl jsem ho provázaný i s telefonem. Tady nastala asi ta chyba a nějakým způsobem mi email začal odesílat spamové zprávy v ruštině. Google to vyhodnotil a zablokoval komplet. Nějaké hry mi můžou být ukradené a těch pár videí na youtube taky zvládnu, ale moc bych se potřeboval dostat na mail a zkopírovat si celou schránku jinam.

Vysvětlení k mojí osobě: Jsem bývalý moderátor. DaemonicMu jsem věnoval pár sezón a pár let jako hráč, a asi rok a půl jako člen teamu. Byl jsem na prvním daemu srazu v Mostě s legendama jako S-Jay, Offce a HruneS..
Na druhý sraz jsem si bral dovolenou z práce s tím, že si odpočinu. (někde v horách u Karlových Varů) Když jsem dorazil, tak jsem zjistil, že se všichni z teamu se na to vykašlali a že jsem tam sám na dalších 15 lidí ve věku 14-16 let. Takže jsem se náhodně stal vedoucím na celý víkend. Pořádat eventy, vařit a hlídat. Naštěstí mi Rammstein jezdil vždycky večer pomáhat. :-)

Takže prosím, může mi někdo říct, kdo je zakladatelem daemonicmu.com emailů? A jestli mi ten někdo může povolit přístup na můj email?

Předem děkuji za odpověď

Pavel Humeňanský
anthraxik

BTW: Dejte si nějaký font, který zvládne háčky. Vypadá to hrozně neprofesionálně a přitom už máte za sebou roky zkušeností. :-)

Palec nahoru

2

Re: anthraxik@daemonicmu.com

Zdravím tě, anthraxiku.

Držím palce, ať se to vyřeší.

B.

Jednou jeden moudrý muž jménem Voltaire řekl moc moudrá a vzácná slova.
Volná citace mnou:
„ S vaším názorem nesouhlasím, ale budu bojovat a dám všanc i svůj život, abyste jej mohl vyřknout.“
Veliká slova, která se snažím dodržet a ctít. Ctěme je prosím společně.
Děkuji,
Balzrak & Sláva
Člověk prostý ne-li sprostý

Palec nahoru

3

Ahoj, pokial viem už niekoľko rokov nefiguruješ  na DaeMU a niekoľko rokov už nie si člen DaeMU teamu. Pokial viem tak email si mal čisto na pracovné účeli v rámci serveru a kedže si znova zopakujem pred rokmi skončil tak sa všetkym emaily blokovali rušili pretože boli zbytočne.

Akurát mi príde divne ako môže byť daemonicmu email tvojim hlavní email ?

Skôr ti odporučim si založiť nový email, medzi tým kontaktujem FlashFoxa  prípadne mu napíš na email admin@daemu.cz

S pozdravom Migel

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

4

Když jsem odcházel z teamu, tak jsem se na to přímo ptal.  Bylo mi řečeno, že si účet na google můžu ponechat.

Anthraxik je moje vlastní originální přezdívka a koncovkou daemonicmu jsem vám navíc dělal slušnou reklamu. Měl jsem tu spoustu přátel a z dlouhodobého hlediska jsem neviděl problém. Ale nějak mě nenapadlo, že se za tu dobu vymění úplně celý tým a už tu nikoho znát nebudu. :-D Dneska v záložce team znám tak akorát Adonise v čestných členech :-D

Email není hlavní, ve smyslu oficiální. Na komunikaci s úřady mám mail se svým jménem. Tenhle email je hlavní ve smyslu, že je registrační na všechno, kde jsem se kdy registroval. Včetně FB, steamu, battle.net účtu apod.

Palec nahoru

5

Nevím proč sis registroval věci na mail, na který mělo vedení vždy přístup. Snad ti to obnoví, hodně štěstí.

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru

6

Evis napsal:

Nevím proč sis registroval věci na mail, na který mělo vedení vždy přístup. Snad ti to obnoví, hodně štěstí.

Díky za užitečný komentář :-D Před osmi lety jsem byl mladej a blbej a na spoustu věcí, co jsem tou dobou dělal ti dnes neodpovim. Například nevim, proč jsem tou dobou trávil u online her 12 hodin denně. Proč jsem hulil a proč jsem kašlal na školu. Nebo proč jsem si registroval účty na daemonicmu mail.

Dnes už jsem podstatně rozumnější. Mám dospělý život, vlastní dům, firmu a fajn rodinu. Určitě bych teď řešil všechno jinak, ale už se stalo. :-)

Jo a děkuji Migelovi, že mojí situaci řeší. Moc si toho cením.

Palec nahoru +2

7

Ahoj,

bohužel my nemůžeme provozovat dál adresy bývalých členů týmů - jednak z kapacitních důvodů a jednak z toho důvodu, že ten mail na doméně @daemonicmu.com má pro hráče autoritu. Je pravda, že některý účty tam běžely dál, ale čas od času jsem ty starý promazával (teda pokud jsem viděl, že tam není aktivita).

Chápu, nejlepší bude když mě napíšeš mail, v pohodě se dohodneme. Díval jsem se a účet existuje, data tam asi jsou, je bloklý, teda ze strany Googlu ale asi půjde obnovit. Napiš mail a pošlu ti nový heslo a dám ti nějaký čas si zajistit věci tak, aby jsi ho nepotřeboval.

Palec nahoru

8

FlashFox napsal:

Ahoj,

bohužel my nemůžeme provozovat dál adresy bývalých členů týmů - jednak z kapacitních důvodů a jednak z toho důvodu, že ten mail na doméně @daemonicmu.com má pro hráče autoritu. Je pravda, že některý účty tam běžely dál, ale čas od času jsem ty starý promazával (teda pokud jsem viděl, že tam není aktivita).

Chápu, nejlepší bude když mě napíšeš mail, v pohodě se dohodneme. Díval jsem se a účet existuje, data tam asi jsou, je bloklý, teda ze strany Googlu ale asi půjde obnovit. Napiš mail a pošlu ti nový heslo a dám ti nějaký čas si zajistit věci tak, aby jsi ho nepotřeboval.

Výborné řešení, mockrát děkuji. Nemám problém vyřídit si během nějakého času důležité věci, a pak ho můžeme zrušit.

Napíšu ze služebního emailu, ať je tam moje jméno.
Mockrát děkuji za pomoc
Pavel Humeňanský

poprosím /lock, problém vyřešen :-)

Palec nahoru

9

Ahoj,
Dobrá, zamykám smile

Palec nahoru