1

Téma: Cs,Dsc,Impa

Ahoj chci se zeptat proč je server tak rozházený a kdy bude vše ok? Neustálé dsc. Impa mi hoří že ji pomalu nestíhám opravovat to není moc fajn. A hrad je prý taky nějaký dobabrany. Delší dobu jsem kvůli zdrav.problemum nehrál a teď se nestačím divit. Vážně je škoda server takto nechat utápět. Rád zde hraji parta lidí se sešla vcelku dobrá a něco se furt děje mezi hráči. Jen škoda že to vedení nemá tolik času.
Kdyby někdo koukal na tu impu ACC BigVictim
Byl bych vděčný děkuji

Palec nahoru +1

2

Re: Cs,Dsc,Impa

Ahoj

hod impu do bedny zkusím na ní kouknout

Prosím o podrobnějším info ohledně Castle Siege (koukal jsem na NPC a nezdá se mi to rozbité)
registrace do Castle Siege funguje

Tudíž tě fakt poprosím abys nám sdělil co si myslíš že je rozbité v CS eventu

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

3

Tak s Cs je to stará informace to se omlouvám. a Impa je už v bedně byl jsem delší dobu mimo pc smile děkuji za pomoc

Palec nahoru

4

Imperialce jsem stahl durabilitu zkus ji opravit

Máš v imperialce sockety?

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

5

Ahojky, s nastavením itemů se vůbec nic neměnilo. Jestli problém přetrvává, mrkneme na to. Máme v plánu nyní řešit další známé věci, ale první - jak sám píšeš - bylo nutné dostat do pravidelnosti chod hry.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

http://www.daemu.cz/kcfinder/upload/images/christmas%281%29.JPG

6

Ahojte,

Impu som mu v hre opravil. Už je to okey smile

Myrmi

Palec nahoru

7

Jo jo impa už jede jak má děkuji moc za rychlé vyřízení !!!

Palec nahoru

8

/lock

Keđ môžem, pomôžem.

Palec nahoru