1

Téma: Cs,Dsc,Impa

Ahoj chci se zeptat proč je server tak rozházený a kdy bude vše ok? Neustálé dsc. Impa mi hoří že ji pomalu nestíhám opravovat to není moc fajn. A hrad je prý taky nějaký dobabrany. Delší dobu jsem kvůli zdrav.problemum nehrál a teď se nestačím divit. Vážně je škoda server takto nechat utápět. Rád zde hraji parta lidí se sešla vcelku dobrá a něco se furt děje mezi hráči. Jen škoda že to vedení nemá tolik času.
Kdyby někdo koukal na tu impu ACC BigVictim
Byl bych vděčný děkuji

Palec nahoru +1

2

Re: Cs,Dsc,Impa

Ahoj

hod impu do bedny zkusím na ní kouknout

Prosím o podrobnějším info ohledně Castle Siege (koukal jsem na NPC a nezdá se mi to rozbité)
registrace do Castle Siege funguje

Tudíž tě fakt poprosím abys nám sdělil co si myslíš že je rozbité v CS eventu

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru

3

Tak s Cs je to stará informace to se omlouvám. a Impa je už v bedně byl jsem delší dobu mimo pc smile děkuji za pomoc

Palec nahoru

4

Imperialce jsem stahl durabilitu zkus ji opravit

Máš v imperialce sockety?

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru

5

Ahojky, s nastavením itemů se vůbec nic neměnilo. Jestli problém přetrvává, mrkneme na to. Máme v plánu nyní řešit další známé věci, ale první - jak sám píšeš - bylo nutné dostat do pravidelnosti chod hry.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

http://www.daemu.cz/kcfinder/upload/images/christmas%281%29.JPG

6

Ahojte,

Impu som mu v hre opravil. Už je to okey smile

Myrmi

Palec nahoru

7

Jo jo impa už jede jak má děkuji moc za rychlé vyřízení !!!

Palec nahoru

8

/lock

Keđ môžem, pomôžem.

Palec nahoru