1

Téma: STR MagicGladiator

Zdravím může mi někdo vysvětlit kde zmizelo SRT MG? i na 65K str neprobije karutan, když smko nema postih za 65K statu (viz SB)které není nerf? hlavně že u DL nerfujete vránu gratulace udělali jste z SMka boha a z ostatních doslova ho..... chtěl bych aby mi odpověděl samotny zeus nebo nekdo kdo tomu rozumi protože tohle není normal .

Palec nahoru

2

Re: STR MagicGladiator

Stearnex napsal:

Zdravím může mi někdo vysvětlit kde zmizelo SRT MG? i na 65K str neprobije karutan, když smko nema postih za 65K statu (viz SB)které není nerf? hlavně že u DL nerfujete vránu gratulace udělali jste z SMka boha a z ostatních doslova ho..... chtěl bych aby mi odpověděl samotny zeus nebo nekdo kdo tomu rozumi protože tohle není normal .

Jedině souhlasím sam už sem tu několik topicku daval a ptal sem se ale este jednou FR MG 65k str 60k agi 8k vit 30k ene
s Imperial Swordem +15+ID +Gaion set a 3rd+15+ign a jak pise nahore neprorazim ani Karutan natoz Vulcanus a to str MG bylo nejvice strong proti BM a DL

Pro s postu lidí jsem rejpal ale na druhou stranu někdo rýpat musí aby se něco hýbalo.

Palec nahoru

3

narážet teď budu pouze na Demiose z jiného topicu že STR MG je nejsylnější co kdy byl. big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile  chlape hrál si někdy MG na STR de vidět že asi ne pokud si já dobře pamatuju a greedy a spol mi dájí určitě za pravdu STR MG byl vždy silnější než ENE MG. tak jak je možné když je udajně nejsilnější všech dob že na ENE staty davam v karutanu2 60K rate (s RBckem což je zbraň na STR staty což je směšné pro následující část věty ) a 42-45K normal DMG, když na STR staty davam 15K rate (s RBckem opět zbraň na STR staty což je politování hodné ) a 118 ale ne 118K pouze 118 normal DMG. kde teda Demiosi máš ono udajně nejsylnější STR MG všech dob. UKAŽ MI HO NEVIDÍM HO.

Palec nahoru

4

Ahojte

se str MG se momentálně hýbat nebude vzhledem v jaké situaci je server

Str MG je sice slabší oproti Ene MG ale přesto MG může expit atributem energie tudíž nevidím důvod proč by se momentálně mělo nějak řešit Str MG když máme jiné větší problémy

Edit:Stearnexi trošku bys mohl krotit své jednání děkuji

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

5

Absol napsal:

Ahojte

se str MG se momentálně hýbat nebude vzhledem v jaké situaci je server

Str MG je sice slabší oproti Ene MG ale přesto MG může expit atributem energie tudíž nevidím důvod proč by se momentálně mělo nějak řešit Str MG když máme jiné větší problémy

Edit:Stearnexi trošku bys mohl krotit své jednání děkuji

Absole tohle téma tady řeším už od doby co mám MG na 300 rr. Dělal sem si MG s tím že na 500rr na str budu konkurovat v PvP a ona ejhle at na str nebo ene v PvP stoji úplně za prd protože nic neustojí.
STR MG bylo vždy jeden z nejsilnějších charů do PvP a tady je znej jen postava na vyexpeni.
Je sice hezké že full ene full agi nemam problém expit vůbec nikde i bez věci a u stojím to.
V PvP můžu mít jakýkoli set a stejně padnu na první DL BM SM a i na ELFA chcípnu hned to mi normální nepřijde big_smile

Pro s postu lidí jsem rejpal ale na druhou stranu někdo rýpat musí aby se něco hýbalo.

Palec nahoru

6

Nevím zda jinde ale na DaeMU nikdy MG nebylo mezi nejsilnějšími chary v PvP

Jak jsem psal momentálně se s MG nebude hýbat protože jsou na práci důležitější věci

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru +1

7

Ahoj.

Tak prvně bych rád abys uklidnil své vášně vůči mé osobě.

Za další pokud jsi četl dobře tak jsem napsal ,že do upravení MG tuhle sezonu nikdy na žádné S nebylo MG top na PvP at ene nebo str.

Mám za sebou odehráno dost SS na to abych si to pamatoval co a jak bylo a jak to bylo tuhle SS .
Poučovat mě opravdu nemusíš.

Deimos

Palec nahoru

8

MG nikdy nebylo pvp char big_smile nevim co tady vubec resite big_smile

.....perňajs a games.....

Palec nahoru +1

9

Absol napsal:

Nevím zda jinde ale na DaeMU nikdy MG nebylo mezi nejsilnějšími chary v PvP

Jak jsem psal momentálně se s MG nebude hýbat protože jsou na práci důležitější věci

Tímto mi chceš říci že vlastně MG nemá smysl ani hrát.
A argument teď jsou na práci jiné věci ano jsou to neříkám ale tohle není problém posledních 7-10 dnu.
Kdyby pan Z chodil na forum tak tam najde desítky příspěvků že str MG je hratelné max do 10rr.
Navíc tímto i říkáš to že BM v Hegatonu a bufy je prakticky nesmrtelné. SB tak silné že SM o 50rr min (na DL)se o mě musí refnout  protože SB neprorazím a když tak si to v klidu uQčkuje. RF které na 300rr sundavá 500rr chary jak nic.
Ale to jediné co by jim konkurovalo je tu nehratelné a říkej si Absole co chceš ale str MG má být mnohonásobně silnější  než ene MG
A píšu to už podruhé ene MG 63-65k útočné rate oproti str MG 21-27k útočné rate  to ti přijde jako v pohodě balanc.
Navíc ten def v PvE můžu klidně chodit bez věcí jen se staff a criss a můžu v klidu expit všude. PvP ať na sobě mám nebo nemám set a je jedno jaký tak na ene stejně FR nedám a ja s MG padnu jak papír jojo opravdu mělo smysl na tom MG strávit několik měsíců a pak zjistit že v PvP nebo na CS sem úplně k ničemu. Fakt super.
DL o tom radši ani nemluvím.

A nemyslím zrovna teď hned ať se do toho pustí ale jakmile skončí tenhle problém bude to zas tam kde to bylo předtím po obou se slehne zem místo toho aby se snažili hráčům server zpříjemnit  tak nedělají nic. Jo akce na coiny to je důležité ale zajímalo by mě kdo je bude kupovat když hráči vidí jejich přístup ke hře. Kdybych tohle věděl předtím než sem server podpořil tak bych si to kruci rozmyslel.  Aspoň že sem měl to štěstí  a seali a Panda set mi skončili den předtím než to spadlo.

Že MG tuhle sezonu zůstane nic sem se smířil. Ale prosím další sezonu z něj neudělejte stejný [b]*CENSORED* jako tuto S.[/b]

Palec nahoru

10

Deimos napsal:

Ahoj.

Za další pokud jsi četl dobře tak jsem napsal ,že do upravení MG tuhle sezonu nikdy na žádné S nebylo MG top na PvP at ene nebo str.

Mám za sebou odehráno dost SS na to abych si to pamatoval co a jak bylo a jak to bylo tuhle SS .

Deimos

Poučovat tě klidně budu jaký smysl teda má hrát na tomto serveru MG když se nadá hrát na STR.
Vždy se MG začínalo jako ene a pak se přecházelo na str(Hrál si třeba někdy husitu?Nebo jiné servery než DaeMU) řekl bych že ne ani na ofíku není MG takoví papír jako tady.

Palec nahoru

11

Nikde jsem neříkal že nemá smysl hrát MG pokud hráč preferuje spíše PvM poté ho má smysl hrát v pvp se prostě za MG neohřeje

BM v hegatonu a s buffmy zabít lze sám jsem jich několik za herní zabil (s DL) SB barriera u SM není tak silná aby SM prostě nespadlo
RF ano víme o tom že sundává na nizkém resu velké resy bohužel tuhle season už se prostě s charama hýbat nebude (jejich silou a obranou)

Palec nahoru

12 Naposledy upravil: 12witchers (29.09.2018 13:01:52)

Těch témat na vyvážení postav, konkrétně SMG tu už pár bylo, dokonce jsem o tom psal přes rokem a půl. Jedna věc je jak má zhruba vypadat vyvážení postav, jak pro PvE, PvP, druhou věcí a podstatnější je, jestli to server vůbec umožňuje v rámci vize či celkového nastavení.

Viděl jsem dobře vyvážené postavy, pěkné SMG, ale nikdy ne na funku, nebo na serveru, který má strop 64K v atributech + celkové staty. Na funku balancovat je problém, navíc S6 má stále dost slabý Skill Tree.

Proto nelze mluvit o tom že by tu "bylo" dobré PvP, ne není, nebude, na takových statech je to dost problematické. To je pak o Vedení zda-li se nenakloní k jiné vizi, třeba po wipu.

Co se týče PvE a legendární průraz, tu to není pouze o postavách, ale také o "obraně", můj typ je že daemu využívá obranu až moc, nebo si hrálo s penetračním modelem. PvP se většinou nastavuje zvlášť, nezávisle na síle v PvE +/-.

Opravdová lahůdka je pak RF, nelze ho 100% vyvážit, když nemá Socket sety. Zde je prostě nastaven, aby dal "socketáky", což ho zvýhodňuje po celou hru, kdyby sockety měl, dá se lépe vyvážit early-late game. Socket sety není problém přidat, zvládli to i admini amatéři.

Další věc je pradávný argument "on rychle expí, nesmí být dobrý na konci, v pvp", nefunkční argument, který popírá "konec" hry a progressu hráčů.

Osobně bych ocenil téma o vyvážení postav pro další sezónu, jestli se jí dočkáme, možná i teď by to byl lépe investovaný čas. Chápu že se tu opravují věci, ač nevím proč, věk už skončil, přežívá.

There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

Palec nahoru +1

13

hele doctorson ja treba na husite hral, a tam MG bylo taky slabe. MG nikdy nebylo pvp char akorat ty to asi nechces vedet..... Nekolik mesicu si stravil na mg? To je vcelku smutne expit takovej char nekolik mesicu

.....perňajs a games.....

Palec nahoru

14

Absol napsal:

Nikde jsem neříkal že nemá smysl hrát MG pokud hráč preferuje spíše PvM poté ho má smysl hrát v pvp se prostě za MG neohřeje

BM v hegatonu a s buffmy zabít lze sám jsem jich několik za herní zabil (s DL) SB barriera u SM není tak silná aby SM prostě nespadlo
RF ano víme o tom že sundává na nizkém resu velké resy bohužel tuhle season už se prostě s charama hýbat nebude (jejich silou a obranou)

Tak mi teda poraď Absole co teď mám dělat na 500rr MG když ne PvP a Eventy jako selup nebo medůza nemá cenu ani chodit DROP K *CENSORED* takže mám postavu na 500rr a nemam sní co dělat protože v PvP nic nevydrží big_smile

Palec nahoru

15

doctorson napsal:
Absol napsal:

Tak mi teda poraď Absole co teď mám dělat na 500rr MG když ne PvP a Eventy jako selup nebo medůza nemá cenu ani chodit DROP K *CENSORED* takže mám postavu na 500rr a nemam sní co dělat protože v PvP nic nevydrží big_smile

Poradím ti co máš dělat za prvé uklidnit své vyjadřování které je v rozporu s pravidly
Za druhé
Selupa že nemá cenu chodit? ano sám nemá  zkus použít kouzlo "poison" my ho chodily v 5ti členné partě
Medusu zabiješ i sám

Palec nahoru

16

libor napsal:

hele doctorson ja treba na husite hral, a tam MG bylo taky slabe. MG nikdy nebylo pvp char akorat ty to asi nechces vedet..... Nekolik mesicu si stravil na mg? To je vcelku smutne expit takovej char nekolik mesicu

Hrál si Husitu jo a str MG bylo slabé v PvP zajímavé že na 30rr sem si v pohodě v Huri setu a s DRB sem si dával každého big_smile (Stačí jen vědět jak dělit staty)

Witcher má pravdu vtom že vybalancovat hru na 65k statů jak v PvP tak PvE je hruza ale dá se to udělat jen by se jim muselo chtít něco dělat a ne se válet

Palec nahoru

17

doctorson napsal:
Deimos napsal:

Ahoj.

Deimos

Poučovat tě klidně budu jaký smysl teda má hrát na tomto serveru MG když se nadá hrát na STR.
Vždy se MG začínalo jako ene a pak se přecházelo na str(Hrál si třeba někdy husitu?Nebo jiné servery než DaeMU) řekl bych že ne ani na ofíku není MG takoví papír jako tady.

Tak prosímtě začni se vyjadřovat jako normální člověk a sklidni své vášně.
To ,že máš 500rr MG a nevíš co sním je smutné. Ale je spousta jiným možností jak sním naložit.
Poučovat mě vážně nemusíš když vidím,že tomu opravdu rozumíš.....

MG opravdu nebylo zde nikdy stavěno na PvP . Tak to prostě je .....

Palec nahoru

18

Ano husitu jsem hrál

Ale nemůžeš srovnávat DaeMU se starou Husitou

Ohledně statu pokud se bude debatit ohledně nižších či vyšších statu budu rozhodně hlasovat pro nižší (nejlépe o polovic ménně)

Píšu to naposled s obranou a sílou charu se hýbat nebude

Tudíž je tato konverzace zbytečná a je spíše použitelná na test nikoliv momentálně na hlavní server

Můžeš skákat 3 metry vysoko mužeš se čertit jak chceš ale s MG se momentálně nic dělat nebude

Odpověď si dostal s MG se hýbat nebude zamykám

Palec nahoru