1

Téma: Několik předvánočních novinek

Vážení hráči,

velice se Vám omlouvám, že jsem z pohledu minimálně na foru nějakou dobu byl velmi málo aktivním. Jedním z důvodů jsou trochu vleklejší zdravotní potíže dost možná závažnějšího charakteru, to se ještě musí potvrdit. Každopádně se opět vracím k normálnějšímu režimu a spolu s ním se podařilo začít následujícími novinkami nebo spíš potřebnými opravami:

1) Byly resetovány konečně Gens body, takže po Vánocích budete opět moci shrábnout odměny!

2) Byla resetována perioda pro Castle Siege

3) Během vánočního času bude padat speciální box, který potkáte ve hře a z kterého půjde dropnout zajímavé itemy. Zároveň bude sloužit jako zdroj platidla pro určitý druh optění, který ještě představíme - nechte se překvapit. smile

4) Během tohoto víkendu (tj. až do pondělního rána) budou zvýšeny expy o 100%!

5) V rámci zvýšených max resetů jsme se rozhodli, že odměnou každého hráče, který dosáhne 750 resetů bude (pokud si jako první nevybere hlavní cenu) přidání 5x LVL5 socketů do svého setu. Může se jednat buď o set třídy X klasicky, anebo exkluzivně i o ancient Celestial set (tj z třídy X). Do klasických setů bohužel možné přidat opty technicky není vždy možné.

6) Plus připomínáme další event v rámci Adventní horečky, který je načasován již na zítra!

Věříme, že Vás tyto drobnosti potěší a zpříjemní poslední neděli před Vánoci. Přejeme Vám krásný zbytek víkendu!

za DaeMU Team, Zeus

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.