1

Téma: zmizelo 1505 bodů v příspěvu zisku (gens body)

Dobrý den,
Nechci otravovat nebo tak ale zmizelo mi 1505 bodů
v příspěvu zisku ... ukazuje to 0 big_smile kdyby to bylo 200-300
neřeknu ale 1505 bodů už je docela dost big_smile

omlouvám se,
s Pozdravem Dise

Palec nahoru

2

Re: zmizelo 1505 bodů v příspěvu zisku (gens body)

ahoj, nejspíš gens reset

Palec nahoru

3

ten je každí první den v měsíci ne ?

Palec nahoru

4

ne, první týden v měsíci máš na vyzvednutí gens odměny

Palec nahoru

5

aha,aha omlouvám se moje chyba můžu eště dotaz kde ? big_smile s gens Questy začínam promin

Palec nahoru

6

je to v rádci,  odkaz http://www.daemu.cz/info/radce/herni-ro … ystem.html

Palec nahoru

7

Ahoj,

jak píše geralt, kterému děkuji, byl resetován GENs.

Bohužel to není automatika, která by to resetovala, ale musí se to resetovat manuálně. Tento reset byl dnes proveden Zeusem, viz.: http://forum.daemu.cz/topic/4732/nekoli … h-novinek/ 1. bod.

Mentor

http://s2.favim.com/orig/160105/batman-comic-crazy-gif-Favim.com-3846162.gif

Palec nahoru

8

To som akoze stravil stovky hodin zbieranim Gens bodov nahananim Duprian clenov po vulcanuse a nekonecnym robenim toho istého Questu tisice krat dokola uplne zbytocne? Nie prepacte takuto realitu ja osobne odmietam prijat ze Gens Reset hmm Really? nieco take sa tu uz predtým stalo? pretoze ak to tak ma byt naozaj tak ako pise Geralt-ze gens reset a ja nedosiahnem svoj vytuzeny ciel Rank 1 od ktorého som bol naozaj blizko, (mal som Rank 4 Marquese a do dalsieho mi chybalo len par bodov) kvôli nejakému neohlasenemu gens resetu, tak sa naozaj nahnevam a prehodnotim svoje dalsie posobenie ako hrac na tomto sice zatial najlepsom serveri aky som hral ale tento fakt by mohol moj nazor velmy vyrazne ovplivnit yikes Takze dufam ze sa jedna o chybu a moje a aj ostanych body sa vratia tam kde boli a opat budem mat moje krasne zasluzene logo vedla mena a opat budem spokojny moct pokracovat.na ceste na rank 1
Ospravedlnujem sa za ten radikalizmus ktory krici z tohto môjho prispevku ale je to pisane horcuim perom lebo som prisiel o vsetko na com mi posledne tyzdne v hre zalezalo a nebol som ani informovany ani pripraveny na takuto fatalitu.
Verim ze sa ja a Geralt mylime a zajtra bude mat kazdy svoje tazko nahrate body zpet.
diky moc zatial, zlepsite mi naladu a napiste ze sa jedna o chybu ktora sa napravi, s pozdravom RageCommander

Palec nahoru

9

Ahoj, statistiky Gens resetu se mají správně nulovat přesně 8. dne měsíce kvůli tomu, že první týden je perioda na výběr odměn z předchozího. Pokud jste si odměny za listopad nevybrali, mrzí mě to, ale stejně to ve hře nejde. A co se týče prosincového měsíce, za zpoždění se omlouváme, ale aspoň máte možnost hrát o odměny v lednu, protože kdybychom to nevynulovali, ti co si vyzvedli odměny za listopad, už by je měli vyzvednuté.

Díky za pochopení!

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.