1

Téma: Velká prosincová novinka

Vážení hráči a přátelé,

pořádně zbystřete a zaměřte své oči na následující oznámení. Server DaeMU na stávající platformě funguje sice již téměř rok, počet hráčů ale v poslední době stoupl a přibyli i noví hráči. Protože bychom rádi, aby se čerství uživatelé mísili i s těmi stávající, kteří již možná dohráli, rozhodli jsme se přinést nový impuls do hry jako takové. Něco podobného jsme již dříve naznačovali, začátek prosince je čas, na který jsme čekali. Stávající full reset a full grand reset bude zvýšen a hráči tak budou mít o co hrát. Nejenže bude boj o výhru v žebříčku, ale dodatečné resety přinesou i dodatečné staty a hlavně pohádkovou odměnu pro výherce. Podrobněji jde o tyto změny:

=>   Nový maximální reset bude 750 (tzn. o 150 resetů navíc)
=>   Za každý tento reset dostane hráč 50 stat bodů k rozdělení
=>   Za tyto resety hráč již nedostane žádné další Grand body (při možnosti Grand reset)
=>   V těchto resetech může hráč dále čerpat Grand body (při možnosti Grand level)
=>   Pro prvního hráče se 750 resety bude připravena odměna pro prvního Super reseťáka

Přiblížíme, že výhrou bude naprosto mimořádná a exkluzivní výroba excelentního ancient Celestial setu ve FO podobě včetně 5x LVL 5 socketů. Přesné podmínky budou upřesněny, ale s hráčem budde možné domluvit ledacos, protože set je dle vlastního výběru! Upozorňujeme, že výroba tohoto setu v rámci žádných dalších benefitů možná není, stejně tak exkluzivní zvýšení resetů platí jen pro tuto seasonu a není rozhodně pravidlem.

Zároveň připomínáme, že přípravy na projektu Vintage dále pokračují, tato noc není výjimkou. Více informací získáte na foru, kde sdělujeme pravidelněji podrobnosti. Další etapu veřejného testu očekáváme co nevidět!

Věříme, že uvedenou novinku oceníte. Přidáme, že se můžete těšit již brzy na speciální akci v rámci socketování itemů.

Hezký start do posledního měsíce!
váš DaeMU Team

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.