1

Téma: Listopadové novinky a akce

Vážení hráči,

děkujeme za přízeň, kterou jste projevili serveru DaeMU až do tohoto měsíce. I přesto, že se věnujeme přípravě projektu Vintage, na hlavní server jsme rozhodně nezanevřeli. Mnozí z Vás se nás ptají, kdy bude nějaký restart a zda známe termín wipu? Odpověď je jednoduchá, wipe zatím naplánovaný nijak není. Soustředíme se první na přípravu Vintage, poté budeme řešit, co do budoucna s hlavním serveru. Rozhodně ale platí, že ještě nějaký ten měsíc určitě server poběží a stojí za to hrát.

Pro začátek listopadu jsme si pro Vás připravili několik zpestření do hry. Prvním z nich je skutečnost, že byl zvýšený obecně excelentní drop ve hře, dále jsme zvýšili drop Spherů všech levelů v mapách z dropu. Získat propriety pro přidávání socketů by nyní mělo být snadnější, než dříve. To, co Vás ale bude asi zajímat nejvíce, jsou další retro itemy, které budou podporovat socket systém. Konkrétně se nyní jedná o tyto itemy:

Small Axe
    Morning Star
    Short Bow
    Bill of Balrog
    Legendary Staff
    Buckler Shield
    Small Shield
    Rapier
    Lightning Sword
    Flail
    Bronze set
    Pad set
    Wind set
    Guardian set
    Violent Wind set

Důležité je, že do těchto itemů není možné socket opty přidat žádným platidlem, tj. ani přes Grand body, ani přes Zlaté. U platidel je to omezeno na itemy třídy X. To znamená tyto itemy lze socketovat jen a výhradně ze hry socket systémem, případně z eventů. S tím souvisí jak zvýšení dropu Spherů, tak také připravovaná novinka, která na tohle naváže a na kterou se můžete již velmi brzy těšit.

Nakoec bychom rádi upozornili na časově omezenou akci za Zlaté na vybrané položky. Ve slevě se objevili Fenrirové, operace s Master Skill Tree či Sphery pro sockety. Kromě toho platí, že při nákupu WCoinů přes žádosti do 10.11.2017 obdrží hráč 100% Coinů navíc jako bonus zdarma!  Rozhodující je podání žádosti (ne přes automat) a čas žádosti.

Věříme, že si novinky užijete, přejeme hezký víkend!
váš DaeMU Team

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.