1 Naposledy upravil: Noooob (22.10.2017 15:06:07)

Téma: Zmena rasy

Pekný deň chcem sa spýtať koľko reálne stojí zmena rasy do 200rr bez straty resetu, v cenníku je písané 40zl ale cez control panel 50zl.  Chcel by som zmeniť rasu z ELFA na DL bez straty resetu, písal som na mail support@daemu.cz ale ešte sa nikto neozval bolo by to prosím možné zmeniť ak hej prosím o čo najrýchlejšie vybavenie ďakujem.
ACC - Noooob
Postava - Inwee
Zmena z ELFA na DL bez straty resetu, služby za zl
ďakujem pekne, pekný zbytok dňa

Palec nahoru

2

Re: Zmena rasy

Ahoj, pokud to hodíš do žádosti, tak platí ta nižší akční sleva. Pokud se nepletu, je to u ceníku uvedené. smile Mohu ti to obratem změnit, že seš to ty. big_smile

Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.

3

Je to hodené tam smile pozri sa na to prosím ťa

Palec nahoru

4

Máš to změněné podle žádosti. smile

Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.