1 Naposledy upravil: Soun (21.10.2017 12:35:51)

Téma: Unban pro valyho? Pro Zeuse asi....

Ave
Chtěl bych se jen zeptat dostane hráč Valy Unban někdy? chápu porušil pravidla ale zas bych neřekl že udělal něco tak hrozneho za 1 vypsal rlg GMek do postu to bych rekl že je  jejich chyba neměli se prostě prokecnout ....za 2 bez dukazu obvinil GM Mirmidonse se suportu ano to přehnal asi mu ujeli nervy ale věřim že by se to dalo řešit jinak než 4ever  .... za 3 byli tu daleko horsi hraci s vetsim prohreskem a Unabn dostali viz Cibko, Detox ... vyuzivani Bugu, Vulgarity .... do toho bych řekl že zrovna Valy poslal do hry ne malej obnos peněz na podporu .... ptám se protože sem u něj v G s pár lidma a rádi by jsme věděli jestli naše GM přijde ještě někdy do hry nebo jestli máme popřipádně vymyslet něco jineho z G . díky předem za odpověd jestli sem na něco zapoměl nebo napsal něco jinak než bylo omlouvám se nejsem z tím nějak obeznámen proto se hlavně ptám.

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru +1

2

Re: Unban pro valyho? Pro Zeuse asi....

Ahojky,

je to právě dané tím, že nejsi úplně obeznámen s detaily a že jde o něco jiného, než o to, kdo za co jaký ban dostal. Stejně tak nevíš přesně další detaily kolem účtu. Hráčům nestraníme podle toho, jestli někdy nějak podpořili server, protože dodržovat pravidla vyžadujeme od všech. Druhá věc je, že když se něco stane, tak se dá u každého hráče ledacos řešit a hromada lidí může potvrdit, že konkrétně třeba já dokážu přejít ledacos a ban se dá zrušit. Tam je ovšem potřeba adekvátní spolupráce a především v principu potřebujeme vidět, že hráč šel sám ze své iniciativy takzvaně do sebe, chce to řešit a chce to urovnat.

Každý trest je mezi daným hráčem a vedením serveru, z naší strany jsme byli velmi vstřícní to řešit a snad bychom i stále byli, ale jaksi to ztroskotalo na té principielní stránce věci. Jak jsi sám psal, detaily neznáš a jak vidím, domýšlíš si je ne úplně správně nutně a zdaleka vše jsi asi neslyšel. Nebudeme o tom více říkat, protože to není veřejná věc. Jak to dopadne, záleží především - a to vždy - na potrestaném.

Z

PS: Žádám tě, abys pro příště pro adresnou komunikaci použil třeba email.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.