1

Téma: Údržba serveru a odstávka

Vážení hráči,

prosím berte v potaz, že dneska během noci bude možná chvíli nedostupná hra. Důvodem jsou práce na serveru, respektive na opravě některých chyb a přípravě novinek. To znamená, že budeme možná muset restartovat server a podobně. Myslím si, že to bude nejpravděpodobněji někdy mezi 02:00 až 03:00 ten výpadek, pokud vůbec.

Díky za pochopení, Zeus

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.

2

Re: Údržba serveru a odstávka

Vážení hráči,

před půlnocí jsme Vás informovali o tom, že během nočních hodin proběhne údržba serveru. Ještě jednou se omlouváme za nedostupnost hry, nyní by mělo vše opět fungovat. Zároveň jsme pracovali i v souvislosti s forem, které bylo na nějakou dobu taktéž odstaveno z normálního provozu. Součástí nutné údržby byl i opravný úkon, při kterém mohlo dojít k posunu herního postupu řádově o jednotky až desítky minut, více by to nemělo být. Bohužel vhodnější a mírnější způsob jsme nenašli a za způsobené komplikace se omlouváme. Jako satisfakci prozradíme, že se brzy můžete těšit na aktualizované eventy! smile

Děkujeme za pochopení!
vaše DaeMU

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.