1

Téma: Last man event

ahoj, jak funguje last man event ? vždy mi to při registraci sebere chaos a to je vše, nic víc se neděje

Palec nahoru

2

Re: Last man event

Ahoj na spuštění eventu musí být registrováno více jak jeden hráč (tusim že alespoň 4 musí být) jedna se o pvp event smile

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru +1

3

Ahoj, pokusím se během následujících dní event nějak mimořádně zatraktivnit - myslím tím masivně. Zkusíme to zpropagovat a hráče nalákat, aby se trochu vyblbnuli. Doufám, že budete souhlasit. smile

Nejsem si jist, zda tam jsou 2 nebo 4 hráči, ale v jednom to fakt nejde. Pokud byste chtěli, můžeme se dneska domluvit třeba na nějaký hromadný test? Jak se dostanu domů k PC, můžu si chviličku najít i na tohle.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.

4

Čau klidně ten event zajdu stačí napsat čas a datum nejlepe někdy navečer

http://imgWorld.cz/s3/kJmQD5kmYx.jpg

Palec nahoru

5

Že by konečně?
Jak se registrují 2 hráči najednou? To musí být v pt?

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

6

HenkuS napsal:

Že by konečně?
Jak se registrují 2 hráči najednou? To musí být v pt?

Ahoj
ne nemusí být v PT

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

7 Naposledy upravil: HenkuS (21.09.2017 18:27:01)

Tak jak se registrují 2 najednou? Když nejde registrace ani tomu prvnímu ?

edit: jednou mi to totiž napsalo, že jsem registrovaný a nic ( byl jsem tedy sám) a pak už to nešlo vůbec.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

Palec nahoru

8

Vysvětlím ti to asi takto
Registrace do eventu:Každý hráč co předá "Jewel of Chaos" NPC v lorencii na souřadnicích 128,144 se muže zučastnit eventu
Když ty předáš chaos = Si zaregistrovaný
Když předá chaos někdo jiný = Taktéž je zaregistrovaný a půjde proti tobě

Průběh eventu:Event probíhá tak že po odpočtu na skle (Event se zavře za 5 min atd..) vás to teleportne do Arény kde musíš zabít ostatní nepřátelé kteří se registrovali do eventu pokud zustaneš v  eventu jako jedinný hráč vyhrál si

Palec nahoru

9

Absol napsal:

Vysvětlím ti to asi takto
Registrace do eventu:Každý hráč co předá "Jewel of Chaos" NPC v lorencii na souřadnicích 128,144 se muže zučastnit eventu
Když ty předáš chaos = Si zaregistrovaný
Když předá chaos někdo jiný = Taktéž je zaregistrovaný a půjde proti tobě

Průběh eventu:Event probíhá tak že po odpočtu na skle (Event se zavře za 5 min atd..) vás to teleportne do Arény kde musíš zabít ostatní nepřátelé kteří se registrovali do eventu pokud zustaneš v  eventu jako jedinný hráč vyhrál si

Opět něco, co vím big_smile

Já ti zase říkám, že jsem dal chaos a nic se nestalo, nešlo se registrovat.

Palec nahoru

10 Naposledy upravil: demon01 (22.09.2017 16:29:06)

Ahoj registrovalo se nás asi 6 lidí a neportlo nás to
Když jsme odevzdali chaos napsalo to
"Registrace selhala ... není místo pro tvůj char" a okamžitě pod tím to napsalo "Registered to Event successfully"
Když se chtěl registrovat stejný char napsalo to "Registrace není dovolena"

http://imgWorld.cz/s3/kJmQD5kmYx.jpg

Palec nahoru

11

2 Face here

There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

Palec nahoru