51

Re: Oprava Master levelů

Ahoj, chcel by som priliz, ak by som vas poprosil o zresetovanie twisting slash mastery? tongue ja som to automaticky doplnil podla starej sea kde to bolo zvacsanie rozhasu twistu a tu je to ,,potlacenie,, a neskutocne ma to vykruca na stolicke ked sa to stane big_smile ak by to teda slo tak je to postava Aryan18 ..a uz na ten Tree dam ozaj pozor smile

http://www.imgup.cz/images/2017/06/18/sssssssssss.jpg

DIE IN BATTLE AND GO TO VALHALLA. wink

Palec nahoru

52

Zdravim

Po zmene charu mi  pri expeni ML  vobec nejdu  0,03% za hodinu exp.
Acc Saboter
postava LadyNess

Vdaka za opravu.

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

- Na základe čoho ste tak usúdil?
- Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval Belgičan, čo slopal škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi. A toto všetko poslali Tebe, Slovákovi, ktorý je oblečený vo vietnamských šatách, čučíš do tajvanského monitoru a v ruke máš čínsku myš.

Palec nahoru

53

Ahoj,
prosím o pravu ML, po změně charu postupuji po setinách % za hodinu..
acc: hanisovic
postava: gaSik

Děkuji)

VY mě poučovat nebudete..http://s6old.daemu.cz/zebricky/ucet/hanisovic A všichni lízali zem

Palec nahoru

54

Ahojte, mělo by to být opraveno. Omlouvám se za prodlení, ale než jsem vyřešil technické potíže s editorem, tak jsem nic moc opravit nemohl.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.

55 Naposledy upravil: ricky111 (17.07.2017 10:55:10)

Flex napsal:

Ahoj

Zde pište kdo má problém s Master level aby se to mohlo opravit.

Hoj 103  percent a ziaden ML bod ide to vobec na FM?

Skusal som znova stale ziaden bod mi nedalo a dal som cez 130 percent viete sa mi nato pozriet? Dik

Dneska na s3 400 lvl a ide to hore po 0.01 percenta

Palec nahoru

56

ahoj sory ze zas otravujem ale zas mlka nelezu po 2 hodinach expenia my nabehlo len cca 2% z 1 mlka ak by to bolo mozne nejak opravit vopred dakujem

Palec nahoru

57

Master level oprava
Nejdou mi ML muže se mi na to někdo podívat ? Dekuji

Palec nahoru

58

Ahoj,

mam problem s ML nejdou mi rozdělit

Acc: xBlad3
postava: Xeraq
ML: 100

Možná by stačilo udělat pouze restart Master tree
Díky

Palec nahoru

59

Ahoj  prosím o opravu ML
ACC Sakura - Postava Hanita

Palec nahoru

60

Hanitka napsal:

Ahoj  prosím o opravu ML

Ne

Palec nahoru

61

p0wer napsal:
Hanitka napsal:

Ahoj  prosím o opravu ML

Ne

ty se neozývej , prosím pěkně smile

Palec nahoru +1

62

Ahojte, mělo by to vše být hotovo. Komu něco nejde rozdělovat, nechť nezapomene na podmínku max levelu na daném serveru. smile

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.

63 Naposledy upravil: JakubB7 (24.07.2017 23:34:19)

Ahoj, kukol by si sa mi prosim ta na ML ? nejdu mi expit diki smile

acc: JakubB7
postava: Synak

Palec nahoru

64

Zmena charu ostali ML rozdelene
Postava Aryan18
dakujem

Palec nahoru

65

Ahojte, problémy by měly být odstraněny, ML vám snad pojedou jak mají.

66

z 52ML mam master lvl 1 no body na rozdelenie 0
postava Aryan18

Palec nahoru

67

Blenderk0 napsal:

z 52ML mam master lvl 1 no body na rozdelenie 0
postava Aryan18

Palec nahoru

68

Blenderk0 napsal:
Blenderk0 napsal:

z 52ML mam master lvl 1 no body na rozdelenie 000000000
postava Aryan18

Palec nahoru

69

Ahoj. Poprosil by som opravit ML
Postava ProSkiLLeR.
Dakujem pekne.

Palec nahoru

70

Ahoj ML mi pribyva rychlosti 0,01% poprosil bych pokud to bude mozne o opravu dekuji acc nexus postava NexusSM

Palec nahoru

71

ahoj, ML nejdu ani po oprave... mozes sa mi nato kuknut znova prosim ta?...
ACC JakubB7
POSTAVA Synak

DAKUJEM!

Palec nahoru

72

Ahoj, prosim nejdou mi ML. Dostanu se na lvl 400 a nic expy se nepohnou ani o milimetr. Muze se na to nekdo mrknout? Predem diky.

Palec nahoru

73 Naposledy upravil: hermelinka (04.08.2017 16:40:51)

Téma: Pomalý exp

Zdravim .. mam problem, nechal jsem si udelat od Zeuse ML  200 a pridal si je tak ted mam pocit ze po pridani se mi strasne snizil exp. driv jsem v Karutanu mel lvl za minutu a ted mi trva asi 3 a to policko uplne dole jak v tom beha exp. se pohne maximalne o 1 cm. Myslel jsem ze je to Absolutkou a Salamander stitem tak jsem je sundal a exp furt tak 1cm. takze tim to neni a je to ML
.Muzete se mi na to podivat dekuji. Je to hruza 1lvl expit 3-5 minut. to se mi nikdy nestalo  .. Curtis

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/ … e=5987ABE6

Kdyztak prosim dsc ve Hře
acc: hermelinka

Palec nahoru

74

Curtis mozes byt rad , ze po 200ML ti to ide tak rýchlo. Mne s ML 0 To ide asi 10x pomalsie. Uz skoro tyzden a nikto nic. Uz by ale mohli.  Ale asi nikto nema na toto čas.

Palec nahoru

75

Prosim o opravu ML zmenil jsem rasu a ted mam strasne moc pomale xp na ml 0.01% za jednu skupinu mobek coz by tak byt nemelo nenaexpil jsem ani 1 ML diky

Palec nahoru