1

Téma: Nové pravidlo ohledně podpisů a avatarů

Vážení hráči a přátelé,

rádi bychom Vás informovali o změně pravidel diskusního fora ve smyslu jejich rozšíření o nové pravidlo týkající se podpisů uživatele a avatarů, tedy obrázků u nicku uživatele. Pravidlo zní následovně:

Uživatel fóra má možnost zvolit si vlastní podpis a avatar (obrázek u nicku). Obsah podpisu i avataru musí být v souladu s výše uvedenými pravidly. Zároveň platí, že hráč má možnost do svého podpisu nahrát maximálně jeden obrázek, přičemž  maximální velikost takového obrázku je 600 (šířka) x 200 (výška) pixelů. Správci fóra si vyhrazuje právo obsah podpisu či avataru v případě porušení tohoto pravidla odstranit, případě uživatele adekvátně potrestat.

Účinnost takto upravených pravidel je od 21.03.2017, 00:00 SEČ. Prosíme tedy, abyste se podle něj zařídili a svoje podpisy upravili. Důvodem je především přehlednost příspěvků, proto jsme omezili zejména tu výšku obrázku a jejich počet. Co se vhodnosti a slušnosti obsahu týče, to doufáme, je samozřejmost. Připomínáme, že v případě porušení tohoto pravidla si vyhrazujeme podpis upravit a avatar smazat. Nemusíte se bát, v prvních dnech účinnosti nebudeme tolik striktní ve vynucování tohoto pravidla.

Děkujeme za pochopení, v případě dotazů se obraťte na support@daemu.cz.

Za DaeMU Team,
Zeus

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.