1 Naposledy upravil: samik027 (23.11.2020 00:59:09)

Téma: Nefunguje port do Crywolf, Barracks, Refuge apod...

Hoj,
když se portuju třeba do Crywolfu, zmizí mi postava a nic se neděje. Takto mi hra zůstane, ať už to nechám jakkoli dlouho. Pokud vejdu do portálu (třeba dole v Loře), hra se sekne a zůstane tak.

Co jsem zkoušel (list budu kdyžtak aktualizovat):

• Spuštění launcheru jako správce

• Reinstall

• Povolení přijímané i odesílané komunikace na všech portech pro DAEMU.exe i main.exe

Chyba asi může být i v nastavení firewallu - tady nevím, jaké porty DaeMU využívá.
Budu rád za každý nápad smile

Palec nahoru

2

Re: Nefunguje port do Crywolf, Barracks, Refuge apod...

Zdravím,

kdysi na S4 byl problém, pokud byl nasazen pet. Je to problém CS serveru obecně, nebo se lze portnout do  Barracks (nebo Valley of Lorren) a z tama do CryWolfu?

Zefyros

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru

3

Je to problém CS serveru obecně - do žádné z těch map se nedostanu.
Peta nemám, ani nic jiného zvláštního na sobě (zkoušel jsem i s 0rr DK s gearem ze srdíček).

Palec nahoru

4

Stahoval jsi herní klient z novinek, nebo ze záložky download?

Zefyros

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru

5

Zefyros napsal:

Stahoval jsi herní klient z novinek, nebo ze záložky download?

Zefyros

Z novinek - http://clientup.daemu.cz/installer/daem … 0_full.exe

Palec nahoru

6

UPDATE:

Vyzkoušel jsem kamarádův účet (který je úplně čistý, jenom cca 50 lvl/0 res DW) na svém počítači, a do Valley of Loren jsem se dostal v pohodě.
Přijde mi, že se teda tento problém s teleportem vztahuje jen na můj účet, protože ať to zkusím s jakoukoli postavou, neportnu se.

Palec nahoru