1

Téma: Ave nevím si rady :D

Ave,

Bohužel si po 2 letech neativit už za boha nemůžu vzpomenout na Heslo od Acc , další věc je že svůj na acc sem měl na Emeilu bejvalé která mi napsala že tam nové heslo nepřišlo ( upřimen moc tomu nevěřim ) a nejsem si ani jistý jaky mam registrační emeil ... tak se chci zeptat šlo by to nějak udělat třeba že mi heslo pošlete na můj nový emeil ? Acc Soun byl od začátku můj na forko heslo sem si vzpoměl ale na učet za boha nemůžu zkoušim to už pul hodiny šlo by to nějak vyřešit ? big_smile

!!JaNkieS!!

Nejsem zlý, jsem jen upřimný člověk

Palec nahoru

2

Re: Ave nevím si rady :D

Nemelo by byt stejne jako na forum? big_smile

Palec nahoru

3

Maraz napsal:

Nemelo by byt stejne jako na forum? big_smile

Myslel sem si to taky ale prostě to nejde ani emeil už registrační přesně nevim .... bud je na bejvalou nebo na nějaky co ani nepouživám a možná nevim heslo psal sem Migelovi FB tak uvidim co mi napiše big_smile ....

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

4

Přemýšlím .... No já se na tvé acc i na webu dostanu, ale jestli změím heslo .... Zkusím

Palec nahoru

5

Freon napsal:

Přemýšlím .... No já se na tvé acc i na webu dostanu, ale jestli změím heslo .... Zkusím

Paráda by bylo super big_smile fakt to jsem já je divný ale že mam jiné heslo na Acc než na forku možná změnil bracha a jsou to dva roky fakt už nevím jaky je reg, emeil nic ... big_smile po hodine sem se dostal na foro big_smile ...

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

6

Heslo jsem zmenil ale kam ho mam poslat? Registracni email je *******dk@s*****.cz tam ho asi nechces ze? big_smile

Palec nahoru

7

Jo no tak to je bohužel na bejvalou deniskadk počitam ne ?  big_smile a ta mi to heslo asi neřekne :DDD  bud tak hodný a pošli mi to prosim na trebasad@seznam.cz díky smile

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

8

Tak te zklamu, nefunguje to! Bohuzel neco se pokazilo. Ikdyz mi web pise ze heslo bylo zmeneno, nedostanu se do hry.

Edit: zkousel jsem to jeste jednou a ikdyz mi web ukaze ze zmena hesla probehla, tak se neda pripojit do hry. Budes muset zkusit Migela / Zeuse at ti zmeni registracni email.

Bohuzel je to nad me sily, promin.

Palec nahoru

9

Freon napsal:

Tak te zklamu, nefunguje to! Bohuzel neco se pokazilo. Ikdyz mi web pise ze heslo bylo zmeneno, nedostanu se do hry.

Aha škoda nevadí ale diky za snahu big_smile Mig to možná vyřeši až bude mít čas nějak hodně to nehrotim jen se se chtel podivat do hry smile

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

10

Freon napsal:

Edit: zkousel jsem to jeste jednou a ikdyz mi web ukaze ze zmena hesla probehla, tak se neda pripojit do hry. Budes muset zkusit Migela / Zeuse at ti zmeni registracni email.

Bohuzel je to nad me sily, promin.

Ještě mě ted napadlo co kdyby si mi poslal stavajíci heslo na učet co je ted na ten jiny emeil ? který si změnim big_smile

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

11

To nepůjde, jako GM se na tvůj účet dostanu jen s dočasným heslem (vygenerovaným na to jedno přihlášení) a to ti poslat nemůžu.

Opravdu budeš muset počkat na Migela či Zeuse.

Palec nahoru

12

Neviem kedy a či vôbec  mi Mister Zeus spojazdní editor... čakám.

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

13

Ahoj, heslo jsem ti změnil a zkoušel jsem se přihlásit do hry. Nové heslo jsem ti  zaslal na email co si zde psal.

Palec nahoru

14

Zael napsal:

Ahoj, heslo jsem ti změnil a zkoušel jsem se přihlásit do hry. Nové heslo jsem ti  zaslal na email co si zde psal.

Parada díky moc na web mi to jde snad pujde do hry smile jdu to nainstalovat

!!JaNkieS!!

Palec nahoru

15

https://ctrlv.cz/shots/2020/10/25/UFlS.png

be all you wanna be

be all you can be

Palec nahoru