1 Naposledy upravil: Freon (10.08.2020 09:29:57)

Téma: Freon - Rozloučení

Zdravím všechny, je to už čtyři a půl měsíce co se na webu objevilo toto:

Zeus napsal:

DaeMU chystá návrat!
napsáno 26.3.2020 00:00, poslal Zeus

Milí hráči a přátelé,

Uprostřed nejisté doby a tvrdých (ačkoliv potřebných) opatření mnozí jistě hledáme způsoby, jak využít čas a dostat trochu veselejší myšlenky. Ačkoliv projekt DaeMU vypadal jako nejspíše odsouzený k trvalému zániku, paradoxně právě současné okolnosti situaci změnili. Nezbytná práce z domu či volno doma úplné přineslo možnost vyhradit čas na věci, na které dříve nebyl. Rádi bychom Vám udělali radost a dostali dohromady komunitu, kterou i přes mnohé jiskření vždycky vždycky drželo určité pouto. Hra MU Online není hrou s nejnovějšími grafickými výstřelky ani nekonečným herním světem, ale právě v tom je možná to kouzlo.

Není potřeba nic dále oddalovat. V našich hlavách se již vyhlášením opatření začal rodit nápad, který se přerodil v plán a tento plán dostává jasné rozměry, protože již v řádu blízkých hodin bude dovršen. Ano, rozumíte správně, provoz serveru bude obnovený, a to již velmi brzy! Sledujte prosím pečlivě web, ale odhadované spuštění hry po vývoji situace směřujeme na nedělní odpolední až večrní hodiny. Prognózu jsme museli upravit, protože stále čekáme na propojení licencí pro server. Z důvodů, že server nějakou dobu neběžel, je tohle potřeba obnovit a poupravit některé náležitosti, co se změnily. S ohledem na aktuální situaci je ovšem velmi zdlouhavá komunikace s poskytovatelem, tak se čekání na materiály k zapracování prodloužilo. Děkujeme za trpělivost! ... *

* Celý článek je na webu

Mezitím se tu objevilo pár příspěvků technického typu a naposled toto:

Zeus napsal:

Účel subserveru
napsáno 3.5.2020 00:00, poslal Zeus

Vážení hráči,

Pokud jste si všimli, že ve hře je nyní dostupný opět i subserver, prosíme berte na vědomí, že jeho účel je testovací. Pracujeme s jeho použitím na přípravě nové verze hry. V tuto chvíli je již sice viditelný, ale nepřipojíte se na něj. Jakmile testování pokročí a budeme spouštět veřejný test, budeme Vás dopředu informovat!

Děkujeme za pochopení!
váš DaeMU Team

Je to další tři měsíce a za tu dobu se nic neudálo. Zeus chtěl aby Migel sestavil testovací tým z řad GMtýmu což se stalo. Tím to ale taky skončilo. Za tři měsíce se neudělalo vůbec nic. Teda přesně řečeno nikdo z týmu nemohl nic udělat. Test totiž neběží a ani neběžel. Nemáme nikdo ani řádné GM postavy s právama, tak kdo by nám udělal testovací že. Za celou tu dobu jsem viděl dva emaily od Zeuse pro tým!!! A to si nejsem jistý tím že dva, jeden to byl určitě. NEKOMUNIKUJE s námi vůbec.

Pokud žijete v naději jako já žil v březnu, tak vězte že to byl jen nějaký duch mrtvého serveru, který se nám snažil vnuknout myšlenku na pokračování.

Když se na webu objevil článek o znovuzprovoznění severu požádal jsem Migela jestli by mne vzal zpět. Byl jsem natěšený, plný energie a očekávání. Dnes po 1/3 roku jsem vystřízlivěl.

Proto bych se svámi chtěl opět rozloučit. Dodělám žádosti do konce příštího týdne a od 17.8.2020 mne tady jako GM už neuvidíte. Mám dost energie a raději ji vložím do projektu někde jinde.

Nemám GM postavu tak vám nemohu udělat ani event, no co už.

Mějte se krásně, užívejte léto a naviděnou smile

Freon

Palec nahoru +12