1

Téma: Zlate a žiadosti

Ahoj, rad by som vedel či sa oplatí ešte čakať na žiadosti za ZL (výroba setu konkrétne) , či príde Zeus a posunie Žiadosti z centra čakania na vybavenie na hotové , vďaka .

Palec nahoru

2

Re: Zlate a žiadosti

Ahoj, včera v 23:02 cca mi zeus udělal žádost

[ img ] https://ctrlv.cz/Sgix [ /img ]

Palec nahoru

3

big_smile Tak to se těším, až udělá i tu moji big_smile už aby to bylo.

Palec nahoru

4

Mne by potěšilo kdyby se dělalo mimo žádosti za ZL i něco kolem týmu a případného testu.

Palec nahoru +1

5

Já mám žádost za zl už 14 dni a nic ...

Palec nahoru

6

Arados napsal:

Já mám žádost za zl už 14 dni a nic ...

Tak to keď pôjde aj naďalej , radšej nikto nič nebude si žiadať za ZL, tak ako predtým bolo napísané v iných príspevkoch, keď to môže robiť len on a nerobí, nech poverí aspoň jedno ďalšie GM ( aspoň jedno, ktoré dokáže urobiť žiadosti aspoň raz týždenne), nie ako včerajší prípad , prísť v noci a jedna žiadosť z XY dalších a ľudia len čakajú a zbytočne buď niekto len čaká alebo si kúpil/zaobstaral ZL .. smile dávam tomu čas do pondelka a ruším žiadosť , neoplatí sa čakať a ako vidím čoraz viac ľudí čaká ešte dlhšie než 4 dni ako ja smile je mi ľúto ostaných GM , ktorí sú ochotný, majú čas alebo si čas nájdu a urobia žiadosti hneď akonáhle nato majú oprávnenia . Pekný deň .

Palec nahoru +1

7

ja čakám vyše 30 dní big_smile

Palec nahoru

8

Kdo kupuje zlaté, je pěkná trubka big_smile . Akorát to posune test serveru před wipem a tím pádem, wipe celkově.

Palec nahoru

9

Dokud se mu posypou neudělá nic....

Palec nahoru

10

tak tak smile, ale můžeme si za to sami, kdyby mu někdo nesypal, kdyby nikdo nehrál na serveru, tak si myslím, že by se motivoval o trochu více, ale kdo ví.

Palec nahoru

11

Hádám, že teď už bude zbytečný čekat, že se něco vyřídí, co? big_smile

Palec nahoru

12

Najlepsie co mozte spravit je prestat hrat tento mrtvy server...

Palec nahoru

13

stefan11 napsal:

Najlepsie co mozte spravit je prestat hrat tento mrtvy server...

hrát jo ale živit to ne...

Im Walking in the Path of death, dont u try to follow me
or you'll end up like me.

Palec nahoru