1

Téma: Odezva

Ví někdo nějaké nové info o tom co se podařilo už opravit a celkově k tomu co se má dít ?
Poslední Zeusova reakce byla 6.4, což už je zas týden bez informací.. Nechci každý den zprávu co udělal, ale alespon ob týden by nás mohl informovat.

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

2

Re: Odezva

Ahoj,
naposledy jsem hrál cca 8 let zpátky, ale musím se vyjádřit.
Chlape, hrej, nestarej se, nevyptávej se, neobtěžuj a pokuď tě zajímá, co se bude dít dál, tak se opět nestarej a vyčkej, až se někdo z vedení vyjádří.
Měj se smile

Palec nahoru

3

já nevím ty jsi na Deu poprvé? nebo jak? Zeus odpovídá jen když je čas a celkem věřím že na něčem dělá. mezi 28.3-5.4 není týden?
nadával někdo? Ne Tak přestan vyvádět a počkej si

Im Walking in the Path of death, dont u try to follow me
or you'll end up like me.

Palec nahoru

4

Myslel jsem to spíš, jako , zda má někdo z A-teamu nějaké informace .. není to myšleno špatně, jenom mě zajímá včem se pokročilo smile

Absol:Jsme na tom stejně jak vy

S pozdravem Masterkoo

Palec nahoru

5 Naposledy upravil: ANOMANDER (13.04.2020 17:34:32)

Dobry vecer prosim nejde sa my lognut

Absol:Napiš mi SZ na web

Palec nahoru

6

Kámo přestan tu už spamovat ty šuline

Absol:Vzhledem k tomu že nemáš prohřešek tak tě tentokrát nezabanuji ale piš příště k tématu díky

Palec nahoru

7 Naposledy upravil: 12witchers (17.04.2020 17:55:57)

Díky jeho spamu, můžeme studovat, vskutku zajímavé..

"Anomander Dlouhý vlas je legendární válečník a vůdce zbytků rasy Tiste Andii. Zastával pozici Rytíře v dómu Noci chodby Kurald Galain, a tedy ho lze počítat mezi ascendenty. Je prvním synem Matky Noci, bohyně, která zřejmě stvořila všechny Tiste Andie, a také dračím převtělencem. Jeho bratry byli Andarist a Silchas, zvaný později Zmar. Během svého života zplodil řadu dětí. Jeho nejstarším synem je Nimander Golit, schopný válečník i vůdce, který si přesto po většinu života připadal méněcenný, ztracený v otcově stínu."

Absol:Legendární válečník Absol ti uděluje ban za spam
Me: Druhý a třetí příspěvek byl začátek spamu, dále samé irelevantní příspěvky, gg you're best.

There once was a serpent who only traveled in one direction. Always forward, never backward.
Until one day, the serpent came upon a Demon.
The Demon cursed the serpent, driving him insane, causing him to eat his own tail.
The serpent was blind....

Palec nahoru

8

Jakmile budeme mít info podělíme se s vámi smile

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru +1

9

12witchers napsal:

Díky jeho spamu, můžeme studovat, vskutku zajímavé..

"Anomander Dlouhý vlas je legendární válečník a vůdce zbytků rasy Tiste Andii. Zastával pozici Rytíře v dómu Noci chodby Kurald Galain, a tedy ho lze počítat mezi ascendenty. Je prvním synem Matky Noci, bohyně, která zřejmě stvořila všechny Tiste Andie, a také dračím převtělencem. Jeho bratry byli Andarist a Silchas, zvaný později Zmar. Během svého života zplodil řadu dětí. Jeho nejstarším synem je Nimander Golit, schopný válečník i vůdce, který si přesto po většinu života připadal méněcenný, ztracený v otcově stínu."

Absol:Legendární válečník Absol ti uděluje ban za spam

tiz mam rad Malazsku Kniha padlých

Palec nahoru

10

plis pomozte sa prihlasit

Palec nahoru

11

nie absol co som spravil?

Palec nahoru

12

prepac nerozumiem

Palec nahoru

13

ANOMANDER napsal:

prepac nerozumiem

Napiš Absolovi Soukromou Zprávu přes Web smile  a on ti to výřeší

!!JaNkieS!!

Nejsem zlý, jsem jen upřimný člověk

Palec nahoru

14

stale to nejde

Palec nahoru

15

Na forum aj web to ide

Palec nahoru

16

ANOMANDER napsal:

Na forum aj web to ide

Zdravím,

vidím, že jsi zmatený jako Goro v Tokiu.
Přestaň psát do ostatních témat, které k tomu nejsou určená. Sám jsi si jedno téma založil a neodpověděl jsi na důležité otázky, které by pomohly problém vyřešit. https://forum.daemu.cz/topic/7652/probl … ihlasenim/
Nejdřív odpověz na ty otázky a pak to budeme řešit.

Zefyros

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru +1

17

Ahojte,jak tak uz par dni koukam tak zadna odezva se nedeje.. no nevim jestli ma smysl cekat ..

Palec nahoru +1