1

Téma: ML na S1

Zdarec,

Daji se na S1 expit ML nebo mam smulu dokud nebude S3? Expim jak idiot a ani jedno ML. A to jsem jestli ani jedno ML a to by mel byt prvni ML takze nejrychlejsi. Ale ML jsem na S1 nikdy neexpil, tak me zajima, jestli to je bug nebo to neni mozne.

Palec nahoru

2

Re: ML na S1

Taky mi to nenalezlo ani o 1 lvl.

Palec nahoru

3

Poresi se to prosim nejak?

Palec nahoru

4

Já se ptal Zefyrose, on mi napsal že musíme mít lvl 500 a expit vyšší mapy, ale jde to mega pomalu

Palec nahoru

5

Expil jsem ve Vulcanusu s levelm 500. Nedokazu si predstavit, jak dlouhu budu expit napr. 50. ML, kdyz uz ten prvni expim nwm jak dlouho.

Palec nahoru

6

Já expil K2 asi 15 minut a mám 1.6%, to není asi normální

Palec nahoru

7

Zdravím,
expit ML zde bylo vždy potěšení. Když jsem je expil já na své herní postavě, tak to lezlo opravdu pomalu, ale když jsem to vydržel, tak jsem dostal najednou 2 body (jakoby za jeden lvl) a potom to už jelo normálně.
Avšak je možné, že je to rozbité, tak budeme rádi za zpětnou vazbu.

Zefyros

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru

8

Na lvl 500 je lepší relognout postavu aby se srovnaly počty exp které vidíš ve skill tree. Pravdou je že ten první lvl hned po relogu trvá dlouho, pak to jede jak má. Iproto bylo v minulosti lepší ML expit na subserveru kde byl maximální možný level nastaven na 400 a hned pak nabíhaly ML.

ML taky nejdou ve všech mapách, na to se musíš kouknout při expení.

V minulosti bylo spoustu hráčů problémy s ML a muselo se to opravovat ručně.

Snad nebudeš mít stejný problém ale pro jistotu:

https://forum.daemu.cz/topic/3848/oprava-master-levelu/

Palec nahoru

9

Takze budu muset naexpit co nejvic ML a neodlognout se pri tom? Na S3, kde jsem expil MG, to fungovalo ok hned, co jsem dal lvl 400. Takhle to vypada ze prvni ML na par hodin bude. Znamena to, ze nesmim rlg, jinak budu muset zase nekolik hodin expit 1 ML?

Palec nahoru

10 Naposledy upravil: Pulpalec (08.04.2020 11:30:25)

NE první ML opravdu nemůžeš expit pár hodin. Já jen chtěl říct že ten první prostě trvá trochu dýl než ty následující. Samozřejmě že když už expíš třeba 120-tý ML bude to trvat déle než třeba 10-tý.

Jestli expíš přes hodinu a nenaskočil ML tak to máš bugnuté a bude ti to muset někdo opravit.

Freon

Palec nahoru