1

Téma: WIPE

Ahoj,
dneska jsem moc rád za spuštění serveru a chtěl bych tímto poděkovat i všem členům DaeMU teamu za dobrou práci. Ale proč jsem tu, chtěl jsem navrhnout dřívější restartování serveru než někdy koncem dubna, protože na rovinu.... Udělal jsem si dneska pár resetů a sice je to fajn, ale ta motivace hrát mě velmi rychle opustila z důvodu toho, že za měsíc se mi to stejně všechno smaže. Proto bych chtěl oslovit DaeMU team jménem mě a určitě i mnoha dalších, aby resetování serveru proběhlo co nejdříve to půjde a hráči se do toho mohli vložit na sto procent a užívat si soupeření a dosažené úspěchy. Předem díky za reakce a budu rád když mě někdo podpoří.

Palec nahoru +3

2

Re: WIPE

Zdarec,

Wipe je v planu, ale to, ze jeste neni ma svoju duvody. Prvnim a tim nejdulezitejsim je ten, ze je hned nekolik veci ohledne serveru, ktere jeste nefunguji viz topic chyby/bugy: https://forum.daemu.cz/topic/7615/chybybugy-ve-hre/
Dale, coz je dost mozna nejen muj nazord, bude lepsi veci alespon z vetsiny dat do stavu, ve kterem je chceme mit po wipu, jeste pred wipem. Doufam, ze jsem situaci alespon castecne objasnil. smile

Palec nahoru +1

3

Já ti rozumím, že to chcete mít všechno připravené, ale chyby budou pořád a vždycky se nějaká najde i kdyby se team snažil co nejlépe... Takové chyby se můžou doladit během chodu a případné chvilkové vypnutí serveru hráči pochopí. Bude to mnohem více atraktivní a server zažije největší test stejně po ostrém startu.... Než bude wipe tak tu nebude tolik lidí, aby server dostatečně prozkoušel, zda to ustojí.

Palec nahoru

4

Čo čakáš? Prídeš na fórum, napíšeš si, že chceš skôr wipe ako to Z plánuje a zrazu to kvôli Tebe Z aj urobí? Z si určite uvedomuje aktuálnu situáciu vo svete. Keďže väčšina "detí" je doma a chce hrať. Tým pádom to zrejme chce čo najskôr uskutočniť. No teraz všetky jeho plány a nápady na nový season hodí za hlavu, lebo nejaký dollar chce skorší wipe?  No ták, nebuď smiešny. Toto je naozaj zbytočný spam.
A keď už, tak vhodný skôr do sekcie nápadov tongue
https://forum.daemu.cz/forum/17/napady-a-navrhy/

http://imgWorld.cz/s3/K4F611LEwJ.gif

Palec nahoru +3

5

A co ty si tady na mě budeš myslet? Myslíš že mě zajímá někdo jako ty? Já chtěl jen podporu od ostatních hráčů a poprosit tým, ne tady slyšet nějaký kecy od tebe.

Palec nahoru

6

Ahoj

Wipe bude jakmile to vedení uzná za vhodné momentálně by wipe nebyl dobrý nápad smile

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru

7

dollar napsal:

Ahoj,
dneska jsem moc rád za spuštění serveru a chtěl bych tímto poděkovat i všem členům DaeMU teamu za dobrou práci. Ale proč jsem tu, chtěl jsem navrhnout dřívější restartování serveru než někdy koncem dubna, protože na rovinu.... Udělal jsem si dneska pár resetů a sice je to fajn, ale ta motivace hrát mě velmi rychle opustila z důvodu toho, že za měsíc se mi to stejně všechno smaže. Proto bych chtěl oslovit DaeMU team jménem mě a určitě i mnoha dalších, aby resetování serveru proběhlo co nejdříve to půjde a hráči se do toho mohli vložit na sto procent a užívat si soupeření a dosažené úspěchy. Předem díky za reakce a budu rád když mě někdo podpoří.

Já čekám na Wipe už 2 roky možná déle .... koncem dubna to rozhodně nebude né bez bugu ....lepší počkat déle než pak každý týden spravovat něco celý den pak si člověk nemuže koupit sealy další věc je že servr byl dost dlouho mrtvej nikdo nečekal že ožije bych řekl a nejednou to má bejt honem honem ... to je trošku zbytečný klidně počkám ... Hrotit to a spamovat tu foru nema smysl ničemu tím nepomužeš ....

!!JaNkieS!!

Nejsem zlý, jsem jen upřimný člověk

Palec nahoru

8

Zdravím,

ano, řešení wipe je na stole. Avšak proklamovat, kdy tak učiníme není možné. Protože by to akorát přivedlo některé hráče ke zklamání z možného nedodržení stanoveného termínu. Reakce některých hráčů byly vidět před znovu-spuštěním serveru.

Téma zamykám. Pokud bude mít někdo z vyšší administrativy něco k tématu, jistě to doplní.

Zefyros

Pěkné to není, leč děláme to všichni. Svatouškujeme tím pilněji, čím horší je to čert, co chceme pocukrovati.

Palec nahoru