1

Téma: Přesný čas spuštění hry

Drazí hráči,

Rádi bychom Vás požádali ještě o nějakoj dávku trpělivosti, dokud nebude obnoven provoz hry. Důvodem zdržení je fakt, že jsme opravdu nezvykle dlouho čekali na vyřízení požadavku ze strany poskytovatele služeb, abychom mohli získat aktuální podklady a nastavit je tak, aby hra běžela korektně s klientem navzájem. Původně jsme očekávali, že to bude otázka hodin, ukázalo se, že je potřeba provést docela hodně změn a získávání dílčích informací s ohledem na vytíženost i jiné časové pásmo byla dosti zdlouhavá.

Děláme maximum i v tento okamžik, aby hra běžela co nejdříve. Je nám jasné, že se do hry mimořádně těšíte a věřte nám, že snad nejvíce rozmrzelí nad komplikacemi a zdržením jsme my samotní. V tuto chvíli jsme si vcelku jistí, že hra bude zpřístupňena během dnešních odpoledních, maximálně večerních hodin. Prosíme, sledujte bedlivě web. V případě, že Vám hra nepoběží, stáhněte znovu klienta. Mezitím se můžete podívat do MU Rádce na infoservis a novinky či připomenout nějaké věci kolem koloběhu MU Online světa.

Jak se co nejrychleji dostat do hry po obnovení provozu? Doporučujeme ověřit, zda máte herního klienta pro DaeMU Classic SS6, tak jak byl vydán. V případě že ne, si jej rovnou stáhněte. Dobrá známka je, že až bude klient zpřístupněn, přípravné práce jsou v úplném finiši. Dále si prosím ověřte, zda máte správné přihlašovací údaje a podobně. Pokud víte o nějakých technických problémech nebo máte dotazy k čemukoliv do nejblizších dní i s ohledem na herní věci, neváhejte nás kontaktovat na support@daemu.cz. Budeme Vám plně k dispozici i v tyto hodiny. V mezičase pro Vás připravujeme další infoservis a novinky.

Předem moc děkujeme za trpělivost, těšíme se na Vás!
váš DaeMU Team

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor