1

Téma: Výpadok serveru Seal+panda set/skel set-

Ako mi bolo povedané máme si vytvoriť nový a nespamovať výpadok serveru,

Rád by som počul nejaké vyjadrenie ako sa budu riešiť sealy a panda/skeleton sety ktoré hráči majú zakúpené na čas.

Za mňa expievam po večeroch nakoľko sú volné fleky a ide to pohodlnejšie a pre dodanie predsa ten seal nestojí pár joc ale XX ZL.

Palec nahoru

2

Re: Výpadok serveru Seal+panda set/skel set-

Též čekám jak se k tomuhle team postaví   smile doufám že nad tím zas nemavnou rukou jako vždy  wink

Palec nahoru

3

99% mávnu rukami 1% niečo vyriešia big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Palec nahoru

4

Ahoj  ,

Tiez by som sa chcel spytat ci by sa nejako nedalo vratit seali s5 casovo k vypadku i ked som si vedomy ze hrac nema narok a ziadnu uhradu skody pocas vypadku servru. No myslim si , ze by bolo spravodlive od DEAMU  keby sa doba vypadku (cas)  pripocitala k sealu. Takze otazka bude to realne ?

Palec nahoru

5

Ahojte

musíte vyčkat na vyjádření administrativy nikdo jiný vám odpověď nedá

Poprosim vás tedy o trpělivost
Vedení jsem kontaktoval všude kde se dá smile

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

6

Nekecej

iNActive napsal:

Též čekám jak se k tomuhle team postaví   smile doufám že nad tím zas nemavnou rukou jako vždy  wink

Palec nahoru

7

No jestli se to bude resit jak bugle potky tak se toho nikdy nedockame ani do wipu big_smile:D

Palec nahoru

8

a jak sou bugnuty  ? big_smile

iNActive napsal:

No jestli se to bude resit jak bugle potky tak se toho nikdy nedockame ani do wipu big_smile:D

Palec nahoru

9

Server již běží

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

10

Bugle jsou tak že když je koupíš 255ks tak po rlg nb když jdeš s15 ti spadnou na 3ks už víc jak půl roku to je co jsem na to upozorňoval ale furt ta stejná pohádka dokola  big_smile a nic se neděje .... takže nepočítám ani stim že mám vratej cas na sealech či tak.  big_smile mámou rukou jako vždy max pokrci rameny  big_smile to je tak vše

Palec nahoru +2

11

iNActive napsal:

Bugle jsou tak že když je koupíš 255ks tak po rlg nb když jdeš s15 ti spadnou na 3ks už víc jak půl roku to je co jsem na to upozorňoval ale furt ta stejná pohádka dokola  big_smile a nic se neděje .... takže nepočítám ani stim že mám vratej cas na sealech či tak.  big_smile mámou rukou jako vždy max pokrci rameny  big_smile to je tak vše

Hej ?  Ked myslíš smile

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

12

bukaj55 napsal:

Ako mi bolo povedané máme si vytvoriť nový a nespamovať výpadok serveru,

Rád by som počul nejaké vyjadrenie ako sa budu riešiť sealy a panda/skeleton sety ktoré hráči majú zakúpené na čas.

Za mňa expievam po večeroch nakoľko sú volné fleky a ide to pohodlnejšie a pre dodanie predsa ten seal nestojí pár joc ale XX ZL.

Ahoj, viac by ti o tom vedel povedať Zeus  ale od začiatku sezóny sa to nekompenzuje ani to neplánujeme.

Výpadky serveru nás mrzia, ale oproti minulosti nie su tak časté a keby sme mali nahrádzať každému hračovi niečo za výpadok  tak som tu 4 dni v kuse a robím kompenzácie. smile

Každopádne mrzí nás to.

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor

13

menší prepočet keď si človek kúpi pandu set sealy na 1 deň stojí to tak cez 40ZL čo znamená 10euro vypadne takto server a ten dotyční proste má smolu nikoho to nezaújma že namiesto 24hodín môže expiť 12.

Palec nahoru

14

Asi takto to je v pravidlech smile

4. Hra na serveru je dobrovolná a každý hráč může být ze hry odstraněn nebo blokován především díky porušení těchto pravidel nebo jiným závažným faktům. Vyhrazujeme si právo na případné chyby ve hře, refundace následů chyb a specifického chování hry není nárokovatelné.
Myslím si že jde o předem prohraný boj.

Palec nahoru

15

Zdravíčko.

Tady je problém, že se výpadek nenahlásí týden či několik dní dopředu.
"Upozorňujeme hráče, že plánujeme někdy příští týden provést údržbu serveru, prosím, berte na to ohled..."
A je po problému.

Ale zase na druhou stranu, v minulosti, pokud byl neplánovaný výpadek na několik dní, Zeus se vše snažil kompenzovat. Takže, pokud je to většího rozsahu, bere se na to ohled.

Balzrak & Sláva

Jednou jeden moudrý muž jménem Voltaire řekl moc moudrá a vzácná slova.
Volná citace mnou:
„ S vaším názorem nesouhlasím, ale budu bojovat a dám všanc i svůj život, abyste jej mohl vyřknout.“
Veliká slova, která se snažím dodržet a ctít. Ctěme je prosím společně.
Děkuji,
Balzrak & Sláva
Člověk prostý ne-li sprostý

Palec nahoru