1

Téma: SUM

Dobrý večer.

Mám Sum 32res. sFO anc semeden red wing s johem 7% DD.
k tomu 2nd+9

Expím stadium, silnější mapy nezvládám, dostávám moc velký dmg od mobů.

Ale i samotné stadium s body
300
10.000
1.000
10.000

Dostávám od slabých chaosáků takové dmg, že mě hp skáče, div neumřu. Na aida mohu zapomenout.

Zeptám se, dělám něco špatně? 

Používám berseker i ref skill. Bez nich dostávám však stejné dmg, jen jsem slabší na svůj samotný útok.

Nechám si poradit,

B.

Palec nahoru

2

Re: SUM

SB od Full ML Full ENE GM Přežiji Aida TOP.

Palec nahoru

3

Moje sum je rada ze prezije aida top... Res 96

Cca 18 agi a 25 ene :-)

Palec nahoru

4

Arados napsal:

Moje sum je rada ze prezije aida top... Res 96

Cca 18 agi a 25 ene :-)

doufám že tento příspěvek mám brát jako humor

Palec nahoru

5

Ahoj,
SUMMONER jak jistě víš má špatnou obranu ale silný ref smile
prostě to tak je smile kup si asi víc potek smile
Poradím ti když uděláš 80resetů a doděláš si věci na full option klidně i set a zbrane A třídy a hlavně master levely tak dáš už vulcanus!
když budeš mít to co máš tak 20resetů a budeš si v pohodě dávat aida 2 sám bez problémů smile

S Pozdravem Shadee.

Nenechám ze sebe dělat smutného člověka! smile

Podpis upraven obsahoval neslušný výraz/Absol

Palec nahoru

6

jak by jsi prosím rozdělil body na 50res SUM?

Palec nahoru

7 Naposledy upravil: Maraz (10.01.2019 22:01:12)

mám ted 50rr sum a s dostatečnou obranou/setem to vypadá, že bych dal i kanturu. Sežeň si DD rate set +7%, jinak to je asi jedno, jak rozdělíš a stejně budeš expit tak stadko 2. Jinak 17k ene mám já, str na set, agi tak 10k+ a cca 1000 vit. Taky si sežeň 3RD wingy +15 nepotřebuješ ignor nebo něco takového a někoho z guildy, at ti pomůže. Summka má dost dmg i penetrace a zerk udělá všechno za tebe. Tvojím úkolem je zajistit, co největší obranu. Rozhodně si neber anc set dokud není exe, dopadne to tak, že budeš schopen dávat hromadu dmg, ale jenom se tě někdo dotkne, tak umřeš. Jinak to vypadá, že summka je trochu jako RF. Dmg jak svině, ale nasypat do agi můžeš kolik chceš a nemá to moc vliv. Jediná možnost je sehnat si maximální redukci a do vitu abys přežil. Do agi dávat sem tam něco kvůli attack speedu, ale jinak to toho moc nezmění. Snad jsem nějak pomohl.

Palec nahoru

8

Maraz napsal:

mám ted 50rr sum a s dostatečnou obranou/setem to vypadá, že bych dal i kanturu. Sežeň si DD rate set +7%, jinak to je asi jedno, jak rozdělíš a stejně budeš expit tak stadko 2. Jinak 17k ene mám já, str na set, agi tak 10k+ a cca 1000 vit. Taky si sežeň 3RD wingy +15 nepotřebuješ ignor nebo něco takového a někoho z guildy, at ti pomůže. Summka má dost dmg i penetrace a zerk udělá všechno za tebe. Tvojím úkolem je zajistit, co největší obranu. Rozhodně si neber anc set dokud není exe, dopadne to tak, že budeš schopen dávat hromadu dmg, ale jenom se tě někdo dotkne, tak umřeš. Jinak to vypadá, že summka je trochu jako RF. Dmg jak svině, ale nasypat do agi můžeš kolik chceš a nemá to moc vliv. Jediná možnost je sehnat si maximální redukci a do vitu abys přežil. Do agi dávat sem tam něco kvůli attack speedu, ale jinak to toho moc nezmění. Snad jsem nějak pomohl.

Mám sFO exe anc set (téměř to nejlepší, co na daném rr mohu mít, krom FO FS ANC X)

Zatím jsem experimentoval a zjistil jsem, že když dám agi jen 5000 (místo 10 000) a dám víc ene, nepřítelé mě neberou skoro nic a já si dávám skoro i icarus.

Nerozumím tomu big_smile

Palec nahoru

9

říkal jsem ti že máš ubrat víc v agi dáváš mobkám pak ref jak svině haha big_smile big_smile big_smile

Balzrak napsal:
Maraz napsal:

Mám sFO exe anc set (téměř to nejlepší, co na daném rr mohu mít, krom FO FS ANC X)

Zatím jsem experimentoval a zjistil jsem, že když dám agi jen 5000 (místo 10 000) a dám víc ene, nepřítelé mě neberou skoro nic a já si dávám skoro i icarus.

Nerozumím tomu big_smile

Nenechám ze sebe dělat smutného člověka! smile

Podpis upraven obsahoval neslušný výraz/Absol

Palec nahoru

10

Jelikož já ještě set nemám a chci si dávat aspon to stadko, tak mám 10k ene. big_smile 3rd wingy mám, ale nemám quest, tak ho musím dodělat rychle. A těma 5k agi -> Icarus jsi potvrdil moji RF teorii. Takže prostě DMG a HP, nic jiného tě zajímat nebude. big_smile

Palec nahoru

11

Ahoj.

Zbytečně moc agi.
Dej méně a více a ene. Str ti stačí jen na set wink

Deimos

Palec nahoru

12

Ak máš dostatočný dmg tak daj vit, si zober že ak ubereš 2k z agi a dáš do vit tak vydržíš cca 2x tolko.

Palec nahoru