1 Naposledy upravil: dlevai (19.10.2018 08:53:51)

Téma: Problém s přihlášením

Zdravím
psal jsem žádost na Webu ale nedaří se mi ověřit Captcha, proto mi nejde zaslat . Ať dělám co dělám, zobrazí se mi zelená fajfka, kliknu na odeslat a web mi vypíše, nepodařilo se ověřit, že nejste robot. Doufám, že tedy můj problém vyřešíme spolu a zde.

Měl jsem od hraní zhruba roční pauzu a dnes, po návratu,  se mi nejde připojit na účet. Vyzkoušel jsem všechna možná hesla + zaslání emailu při zapomenutém heslu. Když napíšu svoji e-mailovou adresu a dám zaslat, tak mi stránka vyhodí hlášku že "Podle zadaných kritérií nebyl nalezen žádný uživatelský účet." Je to divné, protože na tento e-mail mi přišlo potvrzení o registraci, právě s názvem účtu ale žádný e-mail s heslem.
Mám na účtu postavu, kde mám 144 resetů a nelevný F.O. Legendary set. Byla by škoda o to přijít.

účet: dlevai

Moc děkuji za pomoc, a přeji hezký den.

PunBB bbcode test

2

Re: Problém s přihlášením

Ahoj

Mrkni na email

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru

3 Naposledy upravil: dlevai (19.10.2018 10:21:23)

Ahoj, meil mi přišel ale na účet dandal - což je jiný účet - to taky nechápu jak je možný mít 2 účty na jeden email...  matně si vzpomínám, že účet "dandal" jsem zakládal kdysi dávno a zapomněl jsem na něj. Jestli můžu poprosti, klidně ho zrušte. Každopádně heslo k účtu které hledám je dlevai.

Děkuji za odpověď.

PunBB bbcode test

4

Pokus číslo  2
Pokud to nepřijde správně tak budeš muset vydržet do odpoledne až budu mít přístup k PC

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!

Palec nahoru +1

5

Paráda, funguje, děkuju moc! smile

PunBB bbcode test