1 Naposledy upravil: dlevai (19.10.2018 07:53:51)

Téma: Problém s přihlášením

Zdravím
psal jsem žádost na Webu ale nedaří se mi ověřit Captcha, proto mi nejde zaslat . Ať dělám co dělám, zobrazí se mi zelená fajfka, kliknu na odeslat a web mi vypíše, nepodařilo se ověřit, že nejste robot. Doufám, že tedy můj problém vyřešíme spolu a zde.

Měl jsem od hraní zhruba roční pauzu a dnes, po návratu,  se mi nejde připojit na účet. Vyzkoušel jsem všechna možná hesla + zaslání emailu při zapomenutém heslu. Když napíšu svoji e-mailovou adresu a dám zaslat, tak mi stránka vyhodí hlášku že "Podle zadaných kritérií nebyl nalezen žádný uživatelský účet." Je to divné, protože na tento e-mail mi přišlo potvrzení o registraci, právě s názvem účtu ale žádný e-mail s heslem.
Mám na účtu postavu, kde mám 144 resetů a nelevný F.O. Legendary set. Byla by škoda o to přijít.

účet: dlevai

Moc děkuji za pomoc, a přeji hezký den.

PunBB bbcode test

2

Re: Problém s přihlášením

Ahoj

Mrkni na email

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

3 Naposledy upravil: dlevai (19.10.2018 09:21:23)

Ahoj, meil mi přišel ale na účet dandal - což je jiný účet - to taky nechápu jak je možný mít 2 účty na jeden email...  matně si vzpomínám, že účet "dandal" jsem zakládal kdysi dávno a zapomněl jsem na něj. Jestli můžu poprosti, klidně ho zrušte. Každopádně heslo k účtu které hledám je dlevai.

Děkuji za odpověď.

PunBB bbcode test

4

Pokus číslo  2
Pokud to nepřijde správně tak budeš muset vydržet do odpoledne až budu mít přístup k PC

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru +1

5

Paráda, funguje, děkuju moc! smile

PunBB bbcode test