1 Naposledy upravil: Onyxia (14.10.2018 10:48:38)

Téma: Připojení

Ahoj.
Mám problém s připojením postavy TyfuS na účtě onyxia
Všechny ostatní postavy jdou lognout do hry ale postava TyfuS ne pokaždé když jí chci lognout do hry tak to zustane vyset v loading screanu.
Postava jde normálně přemístit na start jde jí přerozdělení bodíku ale pokaždé jako by spadla hra .
+ k tomu na profilu mě u ní zmizel avatar.
Úprava : Zapoměl jsem dodat že jsem dělal 2ndq kvuli ring of honor od marlona chtělo to po mne udelat Q tak to asi bude nějak souviset .
Prosím mrkněte se mě na něj smile děkuji.

Palec nahoru

2

Re: Připojení

Skús dať postavu na štart. Robí sa to tam kde dávaš aj reset postavy.

Palec nahoru

3

Ahoj.
Asi si jsi nečetl celý muj TOPIC ale nevadí .

https://i.imgur.com/14K7Xpv.jpg

Palec nahoru

4

Mělo by to být opraveno

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

5

Ahoj.
Mockrát děkuji je to opravené jen se chci zeptat možnost udělání 2nd Q + marlona na combo ? já to sám už dělat nehodlám. smile
Děkuji.

Palec nahoru

6

Abych ti já osobně mohl opravit marlona tak bych ti musel strhnout 3rd Quest samostatnou opravou dokážou udělat pouze administrátoři

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru

7

Aha a nešlo by to tedy stylem že by jsi strhl 3rd Q nasypal tam 2nd Q+ marlona a poté to hodil z5 na 3rd?
Nebo se mám obrátit na Zeuse? .

Palec nahoru

8

To bych ti opět rozhodil marlona

Budeš se muset obrátit na Zeuse

Palec nahoru

9

Dobře děkuji ti mnohokrát smile

Palec nahoru