1

Téma: Vánoční socketovací mánie

Vážení hráči,

nedávno jsme Vám naznačili, na Vánoce připravíme opět něco mimořádného v tom slova smyslu, abyste si mohli vyzkoušet nezvyklé věci a zaexperimentovat. Před pár dny byl oznámen drop Box of Celestial, nyní jsou obě myšlenky spojeny dohromady a my bychom Vás s nimi chtěli seznámit. Během Vánoc totiž budete mít naprosto mimořádnou možnost optit a socketovat své ancient itemy!

Jak to funguje? Pro bezchybné pochopení akce jsme dali dohromady článek v MU Rádci, ale ve zkratce se má věc tak, že lze přidávat socket opty a socket sloty do všech částí setů a zbraní, co jsou ancient, tj. včetně Celestial itemů, ale i třeba Odin Wind setu. Tato možnost je nyní možná jak za platidla Zlaté, tak za odměnu 750 resů, tak ale exkluzivně během svátků také za herní platidla Ruby Ringy +13. Jedná se o jediné platidlo, které bude akceptováno a které dropuje právě z Vánočních boxů.

Pokud tedy chcete skloubit svoje excelentní, ancientní a socket opty, máte mimořádnou příležitost, protože akce je časově omezena. Optění bude probíhat jen a pouze od 21.12.2017 do 26.12.2017 do půlnoci. Rozhoduje čas podání žádosti na webu, později podané žádosti nemohou být zpracovány. Pokud optit neplánujete, rozhodně svoje Ruby Ringy vyobchodujte, protože dále využity nebudou!

Zároveň upozorňujeme na to, že v rámci optění za Zlaté byly pro Vánoce představeny nějaké mimořádné slevy, zejména však stojí za zmínku, že ono socketování ancient itemů platí i zde. V případě, že hráč bude vyrábět celý ancient set se sockety nebo dokonce exe opty, rozhodně půjde domluvit mimořádné a vysoké slevy. Stejně tak se dá dohodnout i při socketování celého setu. Vždy prosím kontaktujte email support@daemu.cz.

Více informací naleznete v následujících článcích MU Rádce.

=> http://www.daemu.cz/info/radce/eventy-v … manie.html

Přejeme Vám krásné prožití posledního adventního týdne a Vánočních svátků!
váš DaeMU Team

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.