1

Téma: Oprava a zpříjemnění nastavení itemů

Vážení hráči,

pravidelně se věnujeme postřehům a námětům, které k nám dorazí a snažíme se je reflektovat. Jedním z nich byl problém s odpojováním u takzvaných Celestial itemů a krátká doba výdržnosti. Problém s odpojováním zapříčiněný požadavkem na level, který se nepromítal do klienta byl opraven. Stejně tak jsme se pokusili zvýšit odolnost itemů tak, aby jejich durabilita ubývala pomaleji. To znamená, že nemusíte používat Jewely of Extension tak často.

V rámci postupného zapojování dalších plánovaných změn se můžete již brzy těšit na další možnosti optění a exkluzivní zatraktivnění vvybraných itemů ve hře. Našim cílem je, abyste si i na sklonku roku mohli stávající epochu hry maximálně užít a právě v těch měsících, kdy spousta z Vás má dohráno, si osahat některé další věci. Stejně tak ale prozradím, že Vám brzy dáme nový podnět k tomu si zahrát a zasoutěžit o mimořádné itemy!

Děkujeme za Vaši přízeň!

za DaeMU Team
Zeus, administrátor serveru

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.