1

Téma: Vintage :)

Ahoj,

vím že sem určitě v nejbližší době měl v plánu dát někdo info .... ale já sem prostě nedočkavej pardon big_smile kdy se dneska pustí test Vintage?? popřipadně jak dlouho bude test trvat ? je mi jasné že presné datum se neví ale zhruba aspon ? smile

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru +1

2

Re: Vintage :)

Ahoj,

buď o něco více trpělivý.

Test bude trvat tak dlouho jak bude potřeba. Nejsou dané pevné termíny, které je potřeba dodržet.
O nějakém pomyslném termínu se můžeme bavít po 14-ti dnech testování. Do té doby mohu být konkrétní jen takto: bude to ještě tento rok.

Pokud má ovšem Zeus jiné a konkrétnější informace, může je sem doplnit smile. Myslím, že touto dobou má plné práce s přípravou Vintage.

Mentor

http://s2.favim.com/orig/160105/batman-comic-crazy-gif-Favim.com-3846162.gif

Palec nahoru

3

Ahojky,

pracujeme nyní především na technických aspektech webu a myslím, že právě rozhraní na webu bude dost rozhodující pro termín otevření testserveru pro širší veřejnost. Jak jsi sám uvedl, pevné datum jsme dali a tak uvidíme, zda se to podaří spustit dnes, případně jestli zítra nebo kdy. Osobně si myslím, že jeden dva dny jsou dosti zanedbatelný rozdíl, abychom zbytečně spěchali a nedotáhli aspoň nejdůležitější věci do konce.

Předpokládám, že jak bude něco známo, hodíme to na web. smile

Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Milí hráči, moc se omlouvám za svoji neaktivitu. Pokud je nějaká zpráva, email nebo žádost, kterou jsem Vám delší dobu nezpracoval a nestane se tak nyní (21.08.2018), chtěl bych Vás požádat, abyste mi ji přeposlali na support@daemu.cz. Je možné, že jsem ji přehlédl. Moje aktivita bude nyní v normálu a vše, co bylo zameškáno, bude napraveno. Ještě jednou se velmi omlouvám, mrzí mě všechny komplikace, které jsem přidělal.

4

Přeji pěkný podvečer smile

Něaké bližší info jestli se teda dnes test nakonec spustí nebo ne ? smile

Díky Chestbrah

Palec nahoru

5

Ahoj
http://forum.daemu.cz/post/32801/#p32801

Without fear, there cannot be courage. But when we are together, it is our enemies who should be afraid!
Pokud máte nějaký problém nebo dotaz kontaktujte mě nejlépe prostřednictvím discordu zde odepisuji nejrychleji

Palec nahoru