1

Téma: unicorn pet

ahoj,
nevíte proč nejde obchodovat s unicorn petem?
nejde dát do obchodu ani do trade ani hodit na zem.

Palec nahoru

2

Re: unicorn pet

Prostě to nejde, už se to řešilo. Bohužel.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

3

a já měl za to, že jsem dříve nějaké koupil

Palec nahoru

4

Ahojky, asi to nešlo nikdy, ale zkusíme se podívat na to, aby se to třeba změnilo. Tím nechci slibovat, že to zítra půjde.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.

5

Myslim ze ja som ti ich kedysi niekolko normalne v trd predal smile

http://www.imgup.cz/images/2017/06/18/sssssssssss.jpg

DIE IN BATTLE AND GO TO VALHALLA. wink

Palec nahoru

6

Dost silně bych o tom pochyboval, protože jsme nic jakkoliv neměli, jde o vlastnost hry.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.

7

Zdar, myslim ze som predaval unicorn petov pomocou  webu a to funkciou predavani predmetu smile)

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

- Na základe čoho ste tak usúdil?
- Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval Belgičan, čo slopal škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi. A toto všetko poslali Tebe, Slovákovi, ktorý je oblečený vo vietnamských šatách, čučíš do tajvanského monitoru a v ruke máš čínsku myš.

Palec nahoru

8

jo máš naprostou pravdu, přes web pomocí předání předmětů to funguje

Palec nahoru