26

Re: Exe Anc Kompletka na RF, Bizu a Fena

82 zl.   Acc: cheficek

Palec nahoru

27

Up, snad to nenechate Chefovi

Palec nahoru

28

90 zl

Bílá síla,  bílá liga!!!

Palec nahoru

29

Up

Palec nahoru

30

95 zl

-EXISTENCE IS PAIN!-

Palec nahoru

31

100

Bílá síla,  bílá liga!!!

Palec nahoru

32

102

-EXISTENCE IS PAIN!-

Palec nahoru

33

110

Bílá síla,  bílá liga!!!

Palec nahoru

34

111zl  acc. FeBe

Palec nahoru

35

112

Bílá síla,  bílá liga!!!

Palec nahoru

36

120

Palec nahoru

37

UP, uz jen 10 hodin!!!
snad to nenechate za 120 zl, ma to mnohem vetsi cenu, i kdyz to chcete jen prodat!

Palec nahoru

38

Uz neskoro na prihodenie?

-EXISTENCE IS PAIN!-

Palec nahoru

39 Naposledy upravil: lordvader (21.08.2017 13:32:32)

FeBe gratuluji - napis mi prosim nejaky cas, kdy budes ve hre. Ja myslel, ze dodelam alespon 150rr, ale nechce se mi, takze uz do hry nechodim tak casto.

Plus dotaz, je mozne prevest 120 zl najednou? At neplati za tri prevody 3 zlatky. Diky.

Palec nahoru

40

Veci som dostal je potrebne prelozit zlatky z mojho uctu na ucet - lordvader. Prosim o prelozenie 120zl z uctu FeBe na ucet lordvader. Dakujem.

Palec nahoru

41

Ahoj,
pokud mě paměť neklame, hráči si zlaté mezi sebou posílají sami, poplatku se hold nevyhneš.

S pozdravem,
Atlas

http://imageshack.com/a/img921/964/OxfmJi.jpg

Palec nahoru

42

Příspěvek upraven pro porušení praivdel.

Palec nahoru +1

43

Pokud mě paměť neklame tak aukce o zeny se taky převáděli a hráči mezi sebou normálně obchodují se zenama, takže nevidím důvod nepřevést zlatky hah to je zase výmysl

Palec nahoru

44

Příspěvek upraven pro porušení pravidel.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

45

5. Převádění předmětu či platidel od člena DaeMU týmu je možné pouze tehdy jedná-li se předměty které nejdou poslat hromadně ( např. zen ) zlatky se též nepřevádí z bezpečnostních důvodů.

Flex

Palec nahoru

46

Ahoj, zejména bych rád připomenul, že bezpečnostní omezení, které jsme stanovili na serveru, platí pro všechny. Zdůvodnění jsme uváděli několikrát. Nevím, pro koho to je výmysl, protože to tak platí již třičtvrtě roku. Spíše jako výmysl považuji to, že hráč nedokáže respektovat pravidla a snižuje se k vulgaritám.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.