1

Téma: JoC Mánie přichází!

Vážení hráči,

na našem serveru se stalo již jakousi tradicí kromě Chaosmánií dávat i přiležitost vložit své JoCy všanc a získat zajímavé ceny. Tato soutěž nebude chybět ani letošní léto, těšit se však můžete na to nejlepší z nejlepšího, ceny jsou bombastické! Rádi bychom hráčům přinesli nejlepší možné věci za platidla dostupná ve hře a proto Vám dáváme možnost vkládat svoje Jewel of Creation, neboli JoCy, do takzvané JoC Mánie. Soutěž bude probíhat ode dneška do konce 30.07.2017 prostřednictvím vkladových emailů nebo SZ. Poté vyhlásíme vítěze. Celkem však ceny získá hned 25 soutěžícících, proto má opravdu smysl se za každou cenu zapojit!

Více informací získáte na níže uvedeném odkazu, stejně jako pravidla soutěže a instrukce, jak vklady vložit. Pro zajímavost, ceny jsme oproti loňsku zatraktivnili a přijít si tak můžete například na:

    Přidání 10 exe optů do libovolných itemů, včetně třídy X
    Výroba celého exe ancient setu třídy X (Celestial) se 4 exe opty
    Výroba X zbraně dle výběru se 4 exe opty a 3x LVL5 sockety
    Golden Fenrir a přidání 3 exe optů do libovolných itemů
    3rd křídla dle výběru ve FO podobě
    ... a další

Pokud hledáte možnost, jak získat zajímavé itemy, začněte šetřit! Lepší šance totiž nebude. Naše JoC Mánie začíná ji dnešním dnem!

http://www.daemu.cz/info/radce/eventy-p … manie.html

Přímený červencový víkend přeje
vaše DaeMU

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drazí hráči, provoz serveru byl stabilizován, hra by měla běžet všem. Pokud vám nefunguje, prosím hledejte primárně chybu na vaší straně, případně nás kontaktujte na support@daemu.cz. Odpověděl jsem na všechny emaily a doháním další věci, které se nabalily. Provoz a servis hráčům se vrací do normálu, když už máme standardně přístup do editorů a dalších nástrojů. Omlouváme se za nepříjemnosti, ale věříme že tato zevrubná údržba a obnova bude dobré podhoubí pro další růst a rozvoj DaeMU.