1

Téma: Zásady bezpečného obchodování, aneb jak se nenechat podvést a okrást?

Vážení hráči,

Chtěli bychom Vám připomenout několik málo opravdu důležitých zásad, které byste měli mít ve svém vlastním zájmu na paměťi. A to ať při obchodování za JoCy, Zeny či Zlaté:

Zásady bezpečného obchodování - měli by si přečíst všichni hráči bez výjimky!

  • Pamatujte, že obchodování je především akt mezi dvěma hráči. Vedení serveru nemá v reálném čase možnost monitorovat obchody a neprodleně zasáhnout. Berte tedy ohled na to, že pokud obchodujete se svými hodnotnými itemy, musíte být maximálně obezřetní. Avízujeme, že nemůžeme zajistit servis při řešení krádeží u sdílených herních účtů. Obchodování na těchto účtech je na vlastní nebezpečí. Stejně tak jako obchodování s platidly Zlatými.

  • Pamatujte, že v reálném světě není běžné, aby někdo nabízel něco zadarmo. V drtivé většině případů jsou podobné sliby pouhými pokusy člověka nalákat na vidinu lehce nabytého majetku a potom je podvést. Při obchodování stačí používat hlavu a být soudný. Vyvarujete se zbytečných komplikací a naštvanosti na vedení serveru s tím, že nebude možné se škodami nic dělat. Ne vždy je totiž v našich silách itemy navrátit.

(Autor : Zeus)

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -02/2019 - Administrátor