1

Téma: Eventy o svátcích :) dotaz ....

Ahoj,

Budu mluvit narovinu všiml jsem si že behěm svátku by měli bejt Eventy o feny což zní dobře rád bych nějakou vyhrál big_smile  ale už se mi nelibí jake budou eventy a dalším par hráčum .... mě z důvodu že už po 3x se mi stalo "náhodně" že me GM u presmyček vynechalo a dalo bod někomu jinemu naposledy se mi to stalo s Flexem je to docela težké obhájit si to ale ne když svama hraje sestra co sedi vedle vás  takže abych došel k věci ja odpověděl pak sem to poradil sestre a ejhle ona bod dostala a je ne rekl sem to  Flexovi on mi dal za pravdu pač on sam vi že to je opravdu moje sestra ktera by sama priznala ze odvepoved napsala az po me .... to stejné si myslím že se může stát u vědomostního eventu ....Proto se ptám nešel by udělat Event napřiklad Toreador, Nebo Škatulata hejbejte se ?  propřipadne něco kde sám hrác vidí že opravdu vyhral ten co vyhrát měl .... event typu Otazky presmycky absolutně hrác neví kdo opravdu vyhral a v podstate je jen na GM co pořádá event  z koho udělá viteze ....

PS: nemyslím to nějak špatně a chápu že se každý muže splest nechci nikoho urazit ani se nikoho dotknout jen se ptám jestli by to nešlo jinak smile za sebe a za par dalších lidi co na to mají podobný nebo stejný nazor.

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

2

Re: Eventy o svátcích :) dotaz ....

Ahojki všem zajímavý Advent big_smile co se týče eventů a to myslím budu mluvit taky za více hráčů i za sebe vynechat Přesmyčky /Vědomostní a podobné eventy nýbrž ne každý na to má např přesmyčky někdo už to má v sobě není to pro něj nic těžkého tak i vědomostní sou tu i hráči kteří nemaj pomalu ani základku hotovou jak sem poznal big_smile tak pro ně je to taky těžké.
Dal bych eventy kde může jít každý  s jakýmkoliv resetem ať je to opravdu fér pro všechny sice pak bude hrát roli taktika a trochu zkušeností ve hře záleží na eventu smile tak nějak to vidím já. big_smile

Palec nahoru

3 Naposledy upravil: HenkuS (2017-11-23 19:16:50)

Nemyslím to špatně, ale teď jsem obvinil team z podvodu. Opět. PS: Opravdu to myslím dobře, chci prostě vyhrát já a jenom já. I když mám 150000 zl a 14 acc big_smile

Férovost... Kluci, když kdysi byl závod, tak vyhrál ten, kterého pořádající viděl jako prvního a logicky to nebylo u každého stejné..... Jestli kvůli nevýhře nemůžete spát, dám vám číslo na mého psychologa.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

4

Nedivím se že máš psychologa :DDDD ... a jinak o nic vic nez ferovost nejde big_smile

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

5

Soun napsal:

Ahoj,

Budu mluvit narovinu všiml jsem si že behěm svátku by měli bejt Eventy o feny což zní dobře rád bych nějakou vyhrál big_smile  ale už se mi nelibí jake budou eventy a dalším par hráčum .... mě z důvodu že už po 3x se mi stalo "náhodně" že me GM u presmyček vynechalo a dalo bod někomu jinemu naposledy se mi to stalo s Flexem je to docela težké obhájit si to ale ne když svama hraje sestra co sedi vedle vás  takže abych došel k věci ja odpověděl pak sem to poradil sestre a ejhle ona bod dostala a je ne rekl sem to  Flexovi on mi dal za pravdu pač on sam vi že to je opravdu moje sestra ktera by sama priznala ze odvepoved napsala az po me .... to stejné si myslím že se může stát u vědomostního eventu ....Proto se ptám nešel by udělat Event napřiklad Toreador, Nebo Škatulata hejbejte se ?  propřipadne něco kde sám hrác vidí že opravdu vyhral ten co vyhrát měl .... event typu Otazky presmycky absolutně hrác neví kdo opravdu vyhral a v podstate je jen na GM co pořádá event  z koho udělá viteze ....

PS: nemyslím to nějak špatně a chápu že se každý muže splest nechci nikoho urazit ani se nikoho dotknout jen se ptám jestli by to nešlo jinak smile za sebe a za par dalších lidi co na to mají podobný nebo stejný nazor.

Ahoj,
Ano máš pravdu přehlédl jsem to a chybu jsem uznal. Na některých věcech máš pravdu ( nemělo by se to stávat ale stát se to muže smile )
A možná tě potěším v neděli s velkou pravděpodobností bude event Toreador smile

Flex

Palec nahoru

6

Ahoj,

ještě jednou bych rád se vší vážností připomenul, že DaeMU Team žádné eventy nemanipuluje. Snažíme se vybírat takové druhy soutěží, které si může dovolit každý hráč bez ohledu na to, kolik má resů a jaký má set. Je mi úplně jasné, že v opačném případě si najdete důvod k remcání zase jiný, to je nikdy nekončící story. Namísto toho, abyste byli vděční GMkům a Hunterům nebo Moderátorům, že si dali čas a event připravili a že jsme pro Vás uvolnili často zajímavé ceny, tak nedokážete snést případnou prohru a svádíte to na ledacos. Velmi nerad bych to znovu slyšel i tento event. Pokud máte problém brát soutěž sportovně, pak ji asi raději nehrajte, ušetříte nervy sobě, i ostatním.

Raději to píšu dopředu, než budeme řešit znovu to stejné. wink Jestli se podaří zařadit eventy, u kterých je méně otázek, jedině dobře. Ale kterýkoliv event se nakonec uskuteční, tak věřím, že pro to bude důvod. Osobně mám rád vědomostní eventy, ale u těch si vždycky slíznu kritiku, že to je buď málo české, málo slovenské, málo fotbalové, málo proruské, málo oříškové.

Tak jestli chcete, můžeme zase něco nachystat, ale přesmyčky jsou třeba docela fajn a dost objektivní věc. Já když eventy dělám, tak si to většinou screenuju a není problém. Doporučuji to případně i kolegům, někdy se totiž stane, že z důvodů připojení může něco přijít o zlomek sekundy později a hráči jsou pak ukřivdění.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!