1

Téma: Vintage- Dělení bodů

Zdravím, chtěl jsem sse zeptat na serveru vintage na deleni bodu, protoze rozdelovat treba 6000bodu drzenim kolecka, me upadne prst, a co potom az bude treba 35000bodu, tak jsem se chtel zeptat jestli to nejak zmenite dekuji...

Palec nahoru

2

Re: Vintage- Dělení bodů

nechci nic říkat, ale hodně lidí to odradilo uplne testovat, jako delit po resu staty koleckem, je vazne za moc.... tak se aspoň ozvěte děkuji

Palec nahoru

3

Ahoj, věřím, že sis pozorně četl věci, které jsme psali na webu serveru. Další moduly pro test včetně kompletního webu se připravují a proto nejsou dostupné. Jestli jsi to nečetl, tak doporučuji, vyhneš se mnoha nedorozuměním a marným očekáváním. Vskutku je to test a nejsme úplně na jeho konci.

Mám informaci, že by mohlo být přidávání bodů velmi brzy spuštěno, ale nedokáži ti říct přesně kdy. Řeknu to na rovinu, že jsem třeba nečekal, že bude problém s příkazy ve hře, ale najít server SS3, kde nebudou funkční všechny bugy, hacky a podobně + kde navíc bude něco fungovat, není vůbec jednoduché.

Věřím, že se nám podaří hru zprovoznit tak, aby vše fungovalo co nejlépe a uspokojivě, ale říkám na rovinu za sebe, který na tom strávil už desítky až stovky hodin ,že poslední dny prožívám hodně silné zklamání z některých věcí. hmm Tak nebuďte odrazení, protože to není naše vina. Snad nebudeme muset zkusit ještě alternativní plán.

Případně mi napiš, jak chceš staty, hodím ti je tam jako bonus. smile

Díky, zatím se měj hezky.
Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

4

pohodička věřím že to néni jednoduché, nejak to snad zmáknu, tak přeji, ať to je dál bez nervů... a jde to lépe...

Palec nahoru

5

Asi vyriešeno  big_smile

/lock

http://imgbank.cz/images/2015/08/02/Vystřižek1fk8t.jpg
08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - xx - Hl. Game Master