1

Téma: Veřejný test Vintage 2017 byl spuštěn!

Vážení hráči a přátelé,

dovolte nám, abychom Vás pozvali na oficiální otevření veřejného testu nového projektu se staronovým názvem Vintage. Během posledních dvou dní jsme o něm mluvili, dnes jsme oznamovali, že počítáme se spuštěním již během této soboty, nyní se tak podařilo. Se vší střízlivostí a očekávám tedy prohlašujeme test za zahájený.

Prosím, věnujte pozornost následujícím instrukcím. Pomohou Vám vyhnout se nedostatku informací a hladkému průběhu testu. Shrnout by se daly do několika málo bodů:

1) Veškeré pokyny pro registraci, stažení klienta i důležité informace naleznete na následující stránce webu:
=> ODKAZ: https://www.daemu.cz/info/vintage-2017/

2) Jsme v začátku veřejného testu, tak neočekávejte dokončenost a dokonalost. Spoustu věcí budeme ladit úmyslně během testu a jsou předpripřavené, některé věci se zatím stihly projednat, jak bychom je chtěli. Tak to prosím berte na zřetel, není to ostrý start.

3) Známé problémy a věci naleznete na webu v odkazu, který je výše, tak se na ně podívejte.

4) Prosíme, hlašte nám problémy a bugy. Zároveň přispívejte s nápady podněty. Chceme je promyslet a případně reflektovat tak, aby server vyslyšel hlas hráčů. Čím více budete spolupracovat, tím dříve a lépe budeme hotovi! smile

5) Hlavní server bude pokračovat v běžném provozu. Rozhodně se nijak nekončí, paralerně poběží DaeMU Classic i DaeMU Vintage. To znamená můžete si svobodně vybrat. Pro účely testu jsou herní účty tak na půl propojené.

6) Podívejte se na odkaz výše a pročtěte uvedené články. Na stránce dedikované pro veřejný test jsme sepsali pár věcí, které Vám pomohou se zorientovat a chytit dobrý kurs pro začátek testu.

7) Pozvěte své známé a kamarády. Čím více nás zde bude i na testu, tím více si to užijete a tím více se otestuje. Navíc, kdo by nechtěl být ve hře společně s těmi, koho má rád?


Děkujeme předem za pomoc a těšíme se na společné dolazování. Hurá do hry! smile
váš DaeMU Team

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!