1 Naposledy upravil: geralt (2017-10-12 00:22:42)

Téma: Sphere lvl 4 a výroba seedu

Ahoj,
chtěl jsem se tu zeptat, jak je to s dropem sphere lvl 3 a hlavně lvl 4.
Z fora a ve hře jsem se dozvěděl, že lvl 4 by měl padat karutan 2. Ovšem mě se zdá že tam vůbec nepadá. Zkoušel jsem ji tam doropovat 3 hodiny se sealem na drop a jediné co padalo více jsou joce, a jedna sphera lvl 1. V karutanu 2 jsem naexpil i něco mezi 50-80 resety a taktéž mi tam žádná sphera lvl 3 a 4 nespadla.
Sphera lvl 5 by měla podle všeho padat z Selupana. To hodnotit nemohu, takové štěstí jsem tam neměl a ani jsem ho nezabil tolikrát, aby to mělo nějakou vypovídající hodnotu. Co se týče dalších bossů jako je třeba Kundun a Erohim, tak znich padá vše dobré, někdy i horší, ale sphery snad nikdy. Zabitých Erohimů mám na kontě přes 60.

Sphery se dají koupit za zlaté, ale ty cena jsou mega přestřelené lvl 3 10zl, 4 15zl a 5 dokonce 25zl.
není to škoda takto potopit ve hře trochu té tvůrčí a kreativní činosti při dropování sphere a pálení seedu? Je to vlasně to jediné co si ve hře mohou hráči sami vylepšit a postavit podle svých představ. Pro představu se ve hře dá sehnat sphera lvl 3 za 3 joce, tedy za 0,2 zl.

K pálení seedů bych chtěl jediné, opravdu je správná cena za pálení 500.000.000 zenů? Na webu v rádci a i na foru byla zmíněna částka 20.000.000 zenů, což by bylo odpovídající k šanci vypálit dobrý seed. Dost často z 10 pálení vyjde jen jeden dobrý a použitelný seed, někdy ani to.

Palec nahoru

2

Re: Sphere lvl 4 a výroba seedu

Cau, ak sa dobre pamatam tak 5 by si mal dropnut aj s phoenixov alebo ked ziskas buff z duelu tak vo vulcane na fialovych golemoch smile Skus snad sa nic nezmenilo.

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

- Na základe čoho ste tak usúdil?
- Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval Belgičan, čo slopal škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi. A toto všetko poslali Tebe, Slovákovi, ktorý je oblečený vo vietnamských šatách, čučíš do tajvanského monitoru a v ruke máš čínsku myš.

Palec nahoru

3

Ahoj,
Za sebe ti mohu potvrdit že sphery lvl 4 opravdu padají a padají v karutanu 2 ne jedna mi tam už padla. Chce to mít jen trochu toho štěstí a vytrvalosti.

Flex

Palec nahoru

4 Naposledy upravil: geralt (2017-10-12 14:10:58)

no nevím kolik štěstí na to potřeuju, když za cca 80 res mi tam ani jedna nepadla, ale budu tomu věřit, občas se to někomu poštěstí, asi si budu muset vystačit se spherama lvl 3
dík za tip ve vulcanu s bonusem smile (edit: tak ve vulcanu po hodine zabijeni růžových golemů padla akoat spera lvl 2)

a je ta cena za pálení seedu ok? 500 mega

Palec nahoru

5

Ahoj, o které konkrétní operaci se bavíš? Zkombinování seedu a sphere dohromady?

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

6

o výrobě seedu z exe veci + anc věci + joc +chaos + 500M zenu

Palec nahoru

7

Ten lvl4 mi taky padl.....jednou za 370rr, někomu padají pořád, někomu né smile

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

RIP DaemonicMU 2007-2017

Palec nahoru

8

dnešní drop z kunduma, 2x neexe věc a hlavně sphera lvl 1 https://imgur.com/a/5x2cF
nešlo by v této fázi hry trohu navýšit drop spher lvl 4 a 5 ?

Palec nahoru

9

Ahoj lvl 4 mi padaji fakt dost často když sem chtěl tak v Karutunu2 se sealem denne aspon 2 sphery ...:) za 5-8 hod... minulej tejden sem to zkousel za BK a za 3 hod sem udelal asi 7 ML big_smile a jednu spheru lvl 4:)

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

10

já tam byl 2 hodiny se sealama na drop, aktivoval jsem oba sealy, a nespadla žádná lvl 3 ani 4. Být tam 8 hodin? to nee, to radši obětuju 20-50 joc a koupim ji, pokdu ji tam někdo pujde dropnout big_smile

Palec nahoru

11

Kasli na karutan skus ten vulcan fialove golemi s buffom (duel buff)

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

- Anglická princezná so svojím egyptským priateľom havarovala vo francúzskom tuneli, na nemeckom aute, v ktorom bručal holandský motor, ktorý šoféroval Belgičan, čo slopal škótsku whisky, ktorého prenasledoval taliansky paparazzi na japonskej motorke. Následne sa ich snažil zachrániť americký doktor indickými liekmi. A toto všetko poslali Tebe, Slovákovi, ktorý je oblečený vo vietnamských šatách, čučíš do tajvanského monitoru a v ruke máš čínsku myš.

Palec nahoru

12

i vulcan jsem zkoušel, viz předchozí příspěvek #4
ve vulcanu po hodine zabijeni růžových golemů padla akoat spera lvl 2

Palec nahoru

13 Naposledy upravil: Saboter (2017-10-18 12:43:36)

Tak ako predsa len ta hodina nieje zas extra moc ,mozno to chce len troska trpelivosti ,alebo risknut ten kemp na noc tongue

Otázky a odpovede:
- Čo je to globalizácia?
- Smrť lady Diany.

Palec nahoru

14

jelikož se helper vypíná po 30 minutách, tak by mi toho přes noc moc nenasbiral. jak řikám za 1 hodinu vydělám porodejem věcí minimálně 10x víc joců, než kolik stoji sphera lvl 4. Holt sphery ve hře skoro nikdo neprodává

Palec nahoru

15

Ahoj, všetko je v naprostom poriadku už.

/lock

http://imgbank.cz/images/2015/08/02/Vystřižek1fk8t.jpg
08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - xx - Hl. Game Master