1

Téma: Vintage :)

Ahoj,

vím že sem určitě v nejbližší době měl v plánu dát někdo info .... ale já sem prostě nedočkavej pardon big_smile kdy se dneska pustí test Vintage?? popřipadně jak dlouho bude test trvat ? je mi jasné že presné datum se neví ale zhruba aspon ? smile

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru +1

2

Re: Vintage :)

Ahoj,

buď o něco více trpělivý.

Test bude trvat tak dlouho jak bude potřeba. Nejsou dané pevné termíny, které je potřeba dodržet.
O nějakém pomyslném termínu se můžeme bavít po 14-ti dnech testování. Do té doby mohu být konkrétní jen takto: bude to ještě tento rok.

Pokud má ovšem Zeus jiné a konkrétnější informace, může je sem doplnit smile. Myslím, že touto dobou má plné práce s přípravou Vintage.

Mentor

http://s2.favim.com/orig/160105/batman-comic-crazy-gif-Favim.com-3846162.gif

Palec nahoru

3

Ahojky,

pracujeme nyní především na technických aspektech webu a myslím, že právě rozhraní na webu bude dost rozhodující pro termín otevření testserveru pro širší veřejnost. Jak jsi sám uvedl, pevné datum jsme dali a tak uvidíme, zda se to podaří spustit dnes, případně jestli zítra nebo kdy. Osobně si myslím, že jeden dva dny jsou dosti zanedbatelný rozdíl, abychom zbytečně spěchali a nedotáhli aspoň nejdůležitější věci do konce.

Předpokládám, že jak bude něco známo, hodíme to na web. smile

Z

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

4

Přeji pěkný podvečer smile

Něaké bližší info jestli se teda dnes test nakonec spustí nebo ne ? smile

Díky Chestbrah

Palec nahoru

5

Ahoj
http://forum.daemu.cz/post/32801/#p32801

Pokud máte jakýkoliv problém, můžete mě kdykoliv kontaktovat přes SZ.

Palec nahoru