1

Téma: 3min DSC

Dnes sem pustil hru na ntb, co mám v práci, a nejde hrát. Dostávám po  3min dsc. Jedno jakákoliv postava, zkusil sem se přihlásit (jen a pouze k testu na synovo ACC) a je to stejné.  Bez ničeho proste byl si odpojen od servru a skočí to na  main, kde vidím že Servry jsou online a game start a jedu znova. 3min a šlus. Nesetkal se s tim někdo? Na ntb žádná změna, před cca 12dny jela hra bezproblémů ted toho...  zkouším jestli někdo nějaký ánung... Děkuju.

Palec nahoru

2

Re: 3min DSC

Čus měl sem stejný problém před par roky na dovolene  když sem měl špatný internet ....

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

3

Pravda, jsem na 4G od Vodafonu. zkusím ještě chytit jinou cestu k online.

Palec nahoru

4

Hra přeinstalována, jinej net a stejné. 3min a dsc. doma na PC to nedělá. tohle je prostě přesně 3min a DSC. něco hru kilne :-( repsektive odpojí net asi. nevím :-(

Palec nahoru

5

Ahoj,

nemáš nejaký nový set alebo zbraň? Máš dostatočné staty na veci?

DSC ti dáva vo všetkých mapách alebo len v určitej ?

Myrmi

Palec nahoru

6

Ahoj. jak sem psal nahoře. dělá to jakákoliv postava. dokonce i když jsem zkusil synovo učet tak stejné. Samozrejmně první bylo věci dolu a nandat.. Tohle je ale kratší. většinou když nemáš staty, vykopne tě to zachvilku po log in. Tohle je přesně 3min.

Palec nahoru

7

Zdravíčko, mám v podstatě úplně stejný problém... jen mám limit max 1 minutu jinak začalo mi to tak před měsícem přeinstaloval jsem dokonce celé PC. Zkusil jsem snad už skoro vše... nemůže být problém s určitým programem co je v PC ??

Palec nahoru

8

Ahoj Netuším. prostě  práci na NTB nejde. netuším rpoč. přeinstalace nepomohla stejně.. v práci už prostě nehraju :-(

Palec nahoru

9

mam stejny problem ale jen do 30 lvl jak se zapojim do hry tak po minute dsc dokud nedam 30 lvl pak uz to jede v poho.. nevim cim to muze bejt..

Palec nahoru

10

Pokud te to kilne takhle tak spíš staty, všechno dolu a zkus jen s nahou postavou... uvidiš že to bude bodama=statama

Palec nahoru

11

Ahoj, problém pretrváva ?

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -xxx - Administrátor