26

Re: Oprava Master levelů

Ahojte, zkoušel jsem se na ty vaše postavy mrknout. smile

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

27

Ahoj tak som na to mrkol a mam 1 bod naviac, ale stale je to rovnake

http://www.imgup.cz/images/2017/06/18/sssssssssss.jpg

DIE IN BATTLE AND GO TO VALHALLA. wink

Palec nahoru

28

Chapem ze tie ML je asi tazke spravit aby sli expit ale ja som ich kupoval za zl tak by stym nemal byt taky problem myslim ... od 26.5 cakam.....dakujem

Palec nahoru

29

Ahoj, podle mě to máš opravené, ale pro jistotu jsem Ti to ještě resetoval znovu. Prosím, uprav si podpis, abys splňoval pravidla fora.

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

30

Ahoj, upravene a opravene smile dakovala

Zeus napsal:

Ahoj, podle mě to máš opravené, ale pro jistotu jsem Ti to ještě resetoval znovu. Prosím, uprav si podpis, abys splňoval pravidla fora.

Palec nahoru

31 Naposledy upravil: pamela (2017-06-20 19:33:54)

ahoj na postave Pamelak som v bc8 nespravil ani percento z ML  možeš sa my to pozriet prosim

Palec nahoru

32 Naposledy upravil: geralt (2017-06-25 10:06:04)

cus,
můj ML je 0, expil jsem ho ve vulcanusu při základním lvl postavy 350-430+ a za tu dobu se neudělal ani jeden ML.
http://imgur.com/a/6ag85 EXP v master stromě mi to ukazuje 107% po cca 40 minutach expeni

Palec nahoru

33

geralt napsal:

cus, expil jsem vulcan z 350 na 437lvl a i v master tree mi to ukazovalo 107% exp a žádný ML

lebo 406-407 je max.... takže se 437 ti to nepůjde.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

RIP DaemonicMU 2007-2017

Palec nahoru

34

Zdravím prosím o opravu ML po změně charu smile

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

35

Taky mam s tim problem 1x sem mel pres 100% a nic po druhe na 70% mi to skocilo na 0% a uz ani neexpil a ted to zkousim po 3

Palec nahoru

36 Naposledy upravil: Ready666 (2017-06-25 11:48:37)

dostal jsem se na 6 pak odznova ak nwm co s tim je navic jsem na 0,39% a nehne se mi to ani o 0,1 nahoru

Palec nahoru

37

ahoj mam problem s ml za 3 dni expenia ml my nabehlo len cca 40% z ml bodu slo by to nejak spavit

Palec nahoru

38

Ahojte, měli byste to mít všichni snad v cajku. smile

39 Naposledy upravil: Ready666 (2017-06-26 04:08:46)

na lvl 400 sem mel pres 10000% a nic zadny master bod

Palec nahoru

40

Ready666 napsal:

Ahoj, záleží kde jsi to expil. Ale podle toho, co vidím, bys to měl mít ok. Procenta v klientu moc relevantní nemusí být.

41

Zeus napsal:
Ready666 napsal:

Ahoj, záleží kde jsi to expil. Ale podle toho, co vidím, bys to měl mít ok. Procenta v klientu moc relevantní nemusí být.

To je jedno, taky expim s3 a mám 1000% pak dám jakože 100% a přičte mi to 1ML a pak to jede jak má.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

RIP DaemonicMU 2007-2017

Palec nahoru

42 Naposledy upravil: Ready666 (2017-06-26 08:36:21)

mam 500lvl na S1 a 17722.80% na ML 0 bodu tak co s tim ted?nerikejte mi ze to neni bug xp se uz nehybe relog sem byl 3x

Post's attachments

Screen(06_26-09_35)-0001.png 576.98 kb, 2 downloads since 2017-06-26 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Palec nahoru

43 Naposledy upravil: HenkuS (2017-06-26 09:54:44)

Ready666 napsal:

mam 500lvl na S1 a 17722.80% na ML 0 bodu tak co s tim ted?nerikejte mi ze to neni bug xp se uz nehybe relog sem byl 3x

Protože na 500 lvl to taky nefunguje... jedině 400lvl ( max. 406(7) ) a s3

RIP DaemonicMU 2007-2017

Palec nahoru

44

Zdravím .... asi jsme se špatně pochopili pardon ... mě jde ML expit normalně ... jen mam 66 Master Level a žadnej bod nikde rozdělenej a rozdelit si je taky už nemůžu žadny tam jakoby nejsou na rozdělení ani nikdě žadnej připsanej ale 66 bych jich měl mít .

SS3 Soun (FR LE)
SS3  SounDL/ Arqwen (FR BM) Deamenos (303 rr DM)
Vintage První (FR BK ) Arqwen  SounDL( 180 rr DL)
SS4  Soun (45 rr  BM)
SS6   Soun ( FR BM)
Nejsem zlý, jsem jen upřímný člověk.
                    !!! JaNkIeS!!!

Palec nahoru

45

celou dobu sem ted byl na S3 mam presne 400lvl 17722,10xp 0 bodu a xp jsou zmrzle ani se nehnou delam to min po 5 tak prosim o opravu a o nejake body ktere bych mel kdyz by to slo jak ma a nebylo to bugle dekuji

Palec nahoru

46

Ready, jde o to jaké příšery zabíjíš, pokud expíš v aidě tak v životě nenaexpíš ani 1 ML, ML se ti přičítají od Kanturu 2 a výš mám takové tušení

Palec nahoru

47

ahoj zas nelezu tie ml -ka dal som jeden ml a zas tonejde skuste to spravit nejak trvalejsie diki

Palec nahoru

48

nevim kdo to opravil a kdy ale dekuju

Palec nahoru

49

Zdravíčko,tiež by som poprosil o opravu ML
Postava: Razer

V hre = Razer (210rr) BM
              Jhin
              rezaR
Nie som Psychopat, Som Iba Vysoko Funkčný Sociopat

Palec nahoru

50

ahoj opet my nejdu expit mlka za 2 hod. my nabehlo iba cca 2%  mohli by ste to nejak spravit vopred dik

Palec nahoru