1

Téma: Oprava Master levelů

Ahoj

Zde pište kdo má problém s Master level aby se to mohlo opravit.

Palec nahoru

2

Re: Oprava Master levelů

Ahoj já mám problém smile neudělám ani ten jeden za x H... děkuji předem za opravu smile

Zeus: Ahoj, zkusil jsem opravit.

Palec nahoru

3

Zase.

0,01% za resp celého fleku v K3, to tak jet nemá ne?

A celkově je ta postava trochu zabugovaná smile

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

4

Ahoj,
bohužel s opravou nekorektně nabíhajících ML řadové GM nic neudělá. Na takovou opravu mají nástroje pouze administrátoři.
Freon

Palec nahoru

5 Naposledy upravil: Mekachike (2017-05-30 02:28:41)

Ahoj po včerejší konzultaci s Myrmidonsem mám podle všeho bugnutý sleep. Ale psal že on nemůže nějak ML ovlivňovat sad. Prosím koukne mi na to někdo? smile Děkuji moc

Bude už to někdo prosím řešit?

Zeus: Ahoj, zkusil jsem opravit. Eventuelně pokud problém přetrvává, tak jedině zkusit resetovat ML, z jedné věty nepochopíme přesně, o co jde.

Ve hře mě najdete jako Mekachike nebo Kaculka smile
S4  --> Kaculka (Elf 500rr), Mekachike (Sum 30rr)
S5 --> Chnachnik (Elf 500rr), Kaculka (Sum 300rr)
S4 --> Chnachnik (Elf 150rr)
S6--> Mekachike (Sum 305rr), Kaculka (Elf 16rr)

Palec nahoru

6

Ahoj, nejde mi expiť ML viete sa na to pozrieť ?
Ďakujem smile

Palec nahoru

7

Nápodobně smile
Postava LeeSM
Díky

"The quieter you become, the more you are able to hear."

Palec nahoru

8

Ahoj
taky mi nejde expit ML
postava Xeraq
díky

Palec nahoru

9

Zdravím, taky mám problém s ML.
Postava Kordy26
Díky

Palec nahoru

10

Zdravím já mám též opět problém s ML expit už je můžu teď ale pro změnu nejdou rozdělovat..   
Acc.: Kulascz
Postava :FBII

Předem díky za vyřešení ☺️

Zeus: Ahoj, zkusil jsem opravit. Eventuelně mi emailem pošli screenshot svého Master Skill Tree, ať na to mohu mrknout.

Palec nahoru

11

Zdravím mam taktéž problem s ML.
X hodin od Kanturu až po Karutan a ani jeden lvl smile
Nepomahaj rlgy S2 S3 nic smile

Postava:mistakeDL

Palec nahoru

12

HenkuS napsal:

Zase.

0,01% za resp celého fleku v K3, to tak jet nemá ne?

A celkově je ta postava trochu zabugovaná smile

Snaha byla. Třeba v příštím životě se to povede smile

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

Palec nahoru

13

Ahoj, jsem za to, že ti expy sedí jak mají, zkus ještě jinou lokaci. Jsi na správném serveru vůči levelu?

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

14

Server 1 K2 top, 500lvl, žádná změna.
Nevím, jestli si mi přidával ML, ale z 65 mám 67 (Expil jsem chvilku v LoT a nekoukal jsem na ML).
Nyní to opět neleze.

"The quieter you become, the more you are able to hear."

Palec nahoru

15 Naposledy upravil: HenkuS (2017-06-06 11:06:50)

Zeus napsal:

Ahoj, jsem za to, že ti expy sedí jak mají, zkus ještě jinou lokaci. Jsi na správném serveru vůči levelu?

Udělal jsem asi 12 000% :DD No teď na s3 jsem v BC+8 dal zase asi 786% ale při portu z BC mi to přičetlo 1!!! ML .. Tak že by se to chytlo trochu? big_smile

Tohle beru jako malý zázrak, škoda těch x hodin kdy jsem nedostal ani jeden big_smile

edit: dokonce při rlg serveru vše zůstalo a leze to dál. Tedy aspoň na s3. No pořád to skáče nějak podivně, uvidíme, co bude dál big_smile

edit2: po dalším BC zase 0,0001% ...no v KC to lezlo zase třeba po 0,20-0,50%

Palec nahoru

16

No, já jsem dal 2 ML a už mi to zase nejde..

Palec nahoru

17

Kordy26 napsal:

Ahojky, zkusil jsem Ti to opravit, ale nezdá se mi, že bys to měl špatně. Seš si jistý, že to expíš na správném levelu a serveru?

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!

18

Zeus napsal:
Kordy26 napsal:

Ahojky, zkusil jsem Ti to opravit, ale nezdá se mi, že bys to měl špatně. Seš si jistý, že to expíš na správném levelu a serveru?

Ahoj. Předtím mi procenta nešly, teď už mi to jde. Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží, snad už to půjde normálně. Díky.

Palec nahoru

19

Zdravim..  acc cheficek  poprosim o opravenie expenia ML.

mi nevravte ze to je opravene  sak za hodinu expenia na K2 topke mam 0, 63%   cize som naexpil   ani ne jedno percento z Master levelu??? to co je za blbost? to mam expit tyzden nonstop a budem mat konecne 1 master level???  to ste akoze opravili??
mam 0 master level   a uz xyhodin mam odexpenych na k2 kc karutan a podobne a stale ani jeden master level si robite srandu ne??
to fakt musime za zlatky kupovat tie levle  lebo takymto expenim vypalim za 500eur elektriky a budem mat master level 5 ne??..
ako fakt nic v zlom ale toto je uz moc... poprosim o opravu tych ML 
acc ::::    cheficek 
som zvedavy ci sa nato niekto aspon pozriet z vedenia a opravi to...  lebo je to jednoznacne pokazene dakujem..

Palec nahoru

20

Zdravíčko. smile
                                 Můj problém tkví, v nečinnosti i po dosažení, požadovaných "expů." Mnohdy nahraji i 10000% a nestane se vůbec nic.
big_smile big_smile Tak bych prosil, jestli to ovšem jde, o odstranění, této závady. :-P

S pozdravem a díkem, předem.           
                                                                                                                       Doktor

Kdo jinému jámu kopá, až se ucho utrhne.

Palec nahoru

21 Naposledy upravil: HenkuS (2017-06-08 21:21:41)

Doktor napsal:

Zdravíčko. smile
                                 Můj problém tkví, v nečinnosti i po dosažení, požadovaných "expů." Mnohdy nahraji i 10000% a nestane se vůbec nic.
big_smile big_smile Tak bych prosil, jestli to ovšem jde, o odstranění, této závady. :-P

S pozdravem a díkem, předem.           
                                                                                                                       Doktor

Tak to by ti to mělo fungovat, jen to expíš bez 400lvl na s1... dej rlg na s3 a pojede ti to. Pokud ne, tak jsi nahranej big_smile

EDIT: Tak nic, už mi tu taky zase nějak nejde big_smile 400lvl BC+8 ... 1500% > 1ML, to je bída.

Pro Dia: Je to k tomu, takto to funguje mě. Snažím se jen pomoct big_smile

Palec nahoru

22

Zmena charu Oprava ML na Aryan18 dakujem

http://www.imgup.cz/images/2017/06/18/sssssssssss.jpg

DIE IN BATTLE AND GO TO VALHALLA. wink

Palec nahoru

23

Nie v zlom ze to pisem sem ale prosim, mrknite mi uz aj marlona .. aj to treba spravit, vdaka )

Palec nahoru

24

Dobrý deň nejde mi expiť ML nenabehne mi ani keď mám 500 lvl a 100%  prosím o opravu ďakujem smile

Palec nahoru

25

Blenderk0 napsal:

Zmena charu Oprava ML na Aryan18 dakujem

Palec nahoru