1

Téma: Omluva a mimořádná akce na expy a drop!

Vážení přátelé a hráči,

prosíme, přijměte omluvu za mimořádnou a neplánovanou nedodstupnost hry, která nastala několikrát přerušovaně během dne a bohužel poté již trvala další dobu v kuse. Snažili jsme se problém řešit s poskytovatelem a zjistit příčinu, provoz se podařilo obnovit až před nějakou chvílí nyní večer. Bohužel nešlo o chybu na serveru nebo něco, co bychom mohli ovlivnit, přesto nás nedostupnost velmi mrzí a velmi se Vám za ni omlouváme.

Zároveň jsme si dovolili jako omluvu přinést plošné zvýšení expů a dropu ve hře o 50%, a do od spuštění serveru, až do PONDĚLÍ, 13.3.2017 do 18:00. Dožeňte, co se bude dát ze sobotního dne protkaného nedostupností.

Zároveň Vás tímto žádáme a vyzýváme, abyste nezakládali XY topiců se stejnou tématikou, v případě potíží nebo dotazů se neváhejte obrátit na email technické podpory serveru support@daemu.cz. Připomínáme však skutečnost, že výpadek nebyl úmyslný, plánovaný a bohužel ani ovlivnitelný z naší strany, šlo o chybu, která nebyla námi způsobena. Samozřejmě věříme, že se to do budoucna již opakovat nebude.


Ještě jednou prosíme o pochopení, omluvu a schovívavost.
váš DaeMU Team

“Not all those who wander are lost.”  (- J.R.R. Tolkien, The Fellowship of the Ring)

Drahý hráči! Pokud máš nějaký problém, který potřebuješ řešit, první zklidni emoce. Není jednodušší cesty, než napsat e-mail, zeptat se, rozebrat to a v klidu vyřešit. Vypjaté situace, hádky, nadávky a vyhrožování ještě nikoho neusmířily. Díky za zvážení!