1 Naposledy upravil: verwegen (2018-01-12 09:49:32)

Téma: ML

Ahoj chtel bych poprosit o opravu ML zeus mi delal zadost ktera mela byt navyseni ML na 500 +Reset ML nedopatrenim mi pridal 500 ML bez restu nyni tam mam 900 ML big_smile jestli by mi to nekdo resetnul dik moc smile
Postava DL
Dik smile

Palec nahoru

2

Re: ML

/přesunuto do správné sekce

Pokud máte jakýkoliv problém, můžete mě kdykoliv kontaktovat přes SZ.
                                                                                                             Email: Absol@daemu.cz

Palec nahoru

3

Ahoj Mefloun,

nerád to hovorím ale resetovať ML dokáže iba Zeus. Z tohto dôvodu si na to budeš musieť bohužiaľ počkať.

Myrmidons

Palec nahoru

4

Ahoj, niekto pisal, preco to nahlasujes. Ale uz je to fuc. Za zneuzitie chyby totiz hrozi ban, ak sa na to pride :-)

Palec nahoru

5 Naposledy upravil: verwegen (2018-01-12 15:26:02)

no právě nestojím o to mít ban za takovou s prominutím prkotinku big_smile využitých ML mám přeně 500 těch 400 tam je furt smile
pak pořeším se zeusem no smile

Palec nahoru

6

casyopea napsal:

Ahoj, niekto pisal, preco to nahlasujes. Ale uz je to fuc. Za zneuzitie chyby totiz hrozi ban, ak sa na to pride :-)

Já psal, že je Mef potížista big_smile A ještě píše do špatné sekce, očividně někdo měl potřebu můj příspěvěk vymazat :DDD enjoyyyy

Absol:Ahoj tato sekce není volný pokec

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru +1

7

Ahoj, toto už je dávno vyriešené nie ?

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -xxx - Administrátor

8

Bez odpovede na Migelovu otázku.

/Lock

Palec nahoru