1

Téma: Mám dotaz

Nazdar,neviem kam vám to mám dať ale mám  jeden "herný dotaz". Chcem sa spýtať aký typ nadaviek môžem používať vo verejnom poste, aby som nebol žiadno potrestaný ani napomenutý.  Dnes som Postol na foro screenshot kde je viditeľne že hráč TomoDL mi vypisuje do postu že som hajzlík a blbeček. Načo sú tu teda nejaké pravidlá o slušnom spravaví, keď pre niekoho to teda neplatí. Mne je jedno že ma nejaký šašo uráža cez internet. Postol som to z principu, pretože tie pravidlá sú dané a pár hráčom ktorým ušli nervy za to aj zaplatilo. Preto by som chcel už v tom mať poriadok aké slovné spojenia je možné používať . Ďakujem

Palec nahoru

2

Re: Mám dotaz

Nejjednodušší je nepoužívat žádné. Tady je to podle nálady....

A Tomo hraje? 25 4ever IP banů , 1025 nahlášení, ale peníze asi pořád posílá (pokud je to jinej Tomo, tak sorry) :DDDD

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

RIP DaemonicMU 2007-2017

Palec nahoru +1

3

Ahoj, presne ako píše HenkuS najlepšie nepoužívať ziadne smile

čo sa týka rozhodnutia Game Mastera Myrmidonsa neudeliť trest za slovo hajzl beriem za správne rozhodnutie a stojím za jeho rozhodnutím. 

S pozdravom Migel

http://imgbank.cz/images/2015/08/02/Vystřižek1fk8t.jpg
08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - xx - Hl. Game Master

4

Okej akceptujem tak ahoj hajzlové.

Palec nahoru +2

5

Rupik napsal:

big_smile big_smile big_smile big_smile

Palec nahoru

6

Boh ti žehnaj na tvojej púti svetom smile

Palec nahoru +2

7

Ahoj RuprT. Ty seš mi ale hrdina, proč sem nedáš celou konverzaci na které se přiznáváš že si to hodil na s3 na top a šel si spát. Stává se mi pravidelně že chci jít expit na top a ty tam kempíš. Rád přijmu trest za svůj ostřejší slovník pokud tebe někdo potrestá za ten tvůj nekonečný kemp.

Měj se,
ToMo.

Palec nahoru

8

Rupik napsal:

Po tých rokoch sa už ani nebudem pozastavovať nad inteligenciou jedincov čo tu robia. Prajem ti všetko dobre hlavne aby ti napršalo trošku rozumu.

http://imgbank.cz/images/2015/08/02/Vystřižek1fk8t.jpg
08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - xx - Hl. Game Master