1

Téma: Rychlost vyřizování žádostí (zl)

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jak je to s rychlostí vyřizování žádostí za zlatky a s vyřizováním socketů - zkrátka s itemy, s kterými mohou manipulovat pouze hlavní administrátoři. Slyším z více stran stížnosti na rychlost vyřizování žádostí a sám musím potvrdit, že to opravdu není žádná závratná rychlost... Chci jen upozornit že tohle myslím jako konstruktivní kritiku a něco, na čem by se mělo zapracovat, rozhodně nechci aby si to hlavní administrátoři brali nějak zle. Vím že celý Váš život se netočí okolo daemu, ale když už máte nějaký projekt, který vám vydělává peníze, měli byste pověřit na tohle víc osob. Abych tu jen nekritizoval, tak bych chtěl pochválit ostatní GM za aktivitu ve hře (od eventů až po žádosti za herní platidla).

Prosím, pokud si toto čte někdo "vyšší", zkuste se zamyslet nad tím, že je tu plno hráčů kterým závisí postup ve hře právě na Vás. Dovolím si říct, že momentálně server podporuje finanční částkou mnoho hráčů a jsou tu i chvíle kdy vidím online přes 90 lidí, což mi přijde jako pěkné číslo smile

S přátelským pozdravem,
Screwty

Palec nahoru

2

Re: Rychlost vyřizování žádostí (zl)

Ahoj GM a hlavní GM smile
Já osobně sem jeden z čekajících smile
čekám jak na ZL za penízky tak žádosti sice většinu mejch žádostí je na Zeuse smile moc ho zatěžuji smile ale měl a to neberte zle mít pomocnou ruku která ho zastoupí nebo jen pomůže.
Vím že má hodně práce s Vintage a má i osobní život neříkám že nesmí mít to ne big_smile ale chtělo by to výpomoc nějakou asi smile
přeji hezký zbytek dne smile

Palec nahoru

3

Ahojte

včera jsem psal Zeusovi  abych se ujistil zdali jsou žádosti za zlaté hotovy žádosti za zlaté byli hotové (dnešní nevím určitě se na ně vrhne pokuď tam nějaké jsou)

Screwty tebe poprosím o strpení bohužel se vyskytli komplikace (ohledně tvé žádosti na set) a musíme počkat na big Z.

Zároveň vám předávám informaci že Zeus mrkne na ML jakmile se dostane k PC smile

Pokud máte jakýkoliv problém, můžete mě kdykoliv kontaktovat přes SZ.
                                                                                                             Email: Absol@daemu.cz

Palec nahoru

4

Ahoj, Hl. GM ti odpovie jednoducho som tu viac ako 6 rokov ale prístup k žiadostiam na zlaté nemám. Takže táto tvoja správa je ku mne bez predmetná (píšem ti len preto že vidím že píšeš mne)

Pevne verím že Zeus si nájde čas a spraví ti žiadosť čo najskôr.

S pozdravom Migel

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -xxx - Administrátor

5

Zdravím Vás,

Nevěděl jsem Migeli, že s tím nemůžeš nic udělat, bohužel neznám vaše pravomoce, bral jsem to jen podle seřazení kontaktů v daemu týmu smile
Každopádně celý tenhle post byl myšlen tak, jestli by nebylo možné tyto žádosti "urychlit" ve spokojenost na všech stranách. Pokud je to nějaký vyjímečný stav, tak v pohodě.

Díky

Palec nahoru

6

Jako já třeba žádám o aukci už 4 dny a nic big_smile Tak nevím, už i moderátoři jsou ....pryč. Třeba se teď někdo podívá big_smile

Ale tak Vánoce, jasné.

Jinak aktivita, musím říct, že je pořád dobrá big_smile Někde  to trvá dalekoooooo déle...

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

7

HenkuS napsal:

Jako já třeba žádám o aukci už 4 dny a nic big_smile Tak nevím, už i moderátoři jsou ....pryč. Třeba se teď někdo podívá big_smile

Ale tak Vánoce, jasné.

Jinak aktivita, musím říct, že je pořád dobrá big_smile Někde  to trvá dalekoooooo déle...

Ahoj, to preto lebo k tvojemu účtu sa neposkytuje  servis zo strany DaeMU teamu a to z dôvodu niekoľko násobného a chronického poškodzovania serveru a dobrého mena serveru z tvojej strany. smile

Ale nie to bol vtip
Neboj čoskoro to pozrie nejaký šikovný Game Master smile

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -xxx - Administrátor

8 Naposledy upravil: HenkuS (2017-12-13 20:20:35)

Pán je vtipálek big_smile

= Ne pro tebe

Ok, tak tu aukci zase stáhněte big_smile

Edit: Rozkaz.

Yin and yang are two sides of the same coin. Good and evil are the exact same concept, its just that they both move in opposite directions.

http://steamsignature.com/card/0/76561198136893957.png

Palec nahoru

9

HenkuS napsal:

Pán je vtipálek big_smile

= Ne pro tebe

Ok, tak tu aukci zase stáhněte big_smile

Ne každý je totiž ustojí.

Po skončení aukce, kontaktuj Zeuse. On je totiž jediný kdo s těmi itemy může manipulovat.

Mentor

http://s2.favim.com/orig/160105/batman-comic-crazy-gif-Favim.com-3846162.gif

Palec nahoru

10 Naposledy upravil: verwegen (2017-12-14 16:38:00)

Ahoj může mi prosím někdo kdo ví kdy bude ZEUS přítomen ? neboli kdy se bude moct věnovat víc Daemu S6clasic ?
napsal bych proč se ptám ale asi bych tím někoho urazil možná
je to dosti důležité
dík předem za info smile

Palec nahoru

11

Ahoj,

bohužel neznáme Zeusův harmonogram.

Víš, je jen jediný člověk který zná na tuto otázku odpověď. Ten samí člověk ví kdy a jak se tomu bude/může věnovat.

Mentor

http://s2.favim.com/orig/160105/batman-comic-crazy-gif-Favim.com-3846162.gif

Palec nahoru

12

Mentor napsal:

Ahoj,

bohužel neznáme Zeusův harmonogram.

Víš, je jen jediný člověk který zná na tuto otázku odpověď. Ten samí člověk ví kdy a jak se tomu bude/může věnovat.

Mentor

Dík a nešlo by ho kontaktovat ať dá nějaké info sám bylo by to docela dobré kdyby se ozval smile

Palec nahoru

13

Ako dlho máš podanú žiadosť ? smile

14

no už ani nevím jak dlouho co sem s ním řešil absolut staf tak plus minus 3 tydny pak sem mu podal další to je týden z5
a čekám na ZL posilal sem penízky přet týdnem smile

Palec nahoru

15

Ahoj, všetky žiadosti za herné platidla su vyriešené a za zlaté treba kontaktovať Zeusa.

Ďalej sa tu nemá čo riešiť.

/lock