1

Téma: vintage seklý ve hře

čus prvni se mi nezobrazovala tabulka na acc a heslo ve hře.. pak sem to smazal stahl sem to znovu uz to šlo tak sem vytvoril postavu   pripojil sem se do hry zacalo se to nacitat jak je tam mapa a nic .. ted su seklý ve hře takže to nemuzu skusit ani znova

Palec nahoru

2

Re: vintage seklý ve hře

Podle mě je problém v Antiviru, protože vyhledává viry v tomhle Vintage, tudíž ti smaže nějaký soubor, o kterým ani nemusíš vědět a pak skončíš takhle uvězněnej, mě Antivirus maže pro jistotu celou instalačku, po vypnutí Antiviru nainstaluji hru v pohodě se dostanu do hry a když zapnu zase Antivirus tak mi smaže instalačku mučka opět + 2 soubory ze složky takže když se chci dostat do hry tak mi nenaskočí přihlašovací tabulka, kámoš měl taky problém se hrou a musel vypnout Antivirus, tak to zkus taky a dej vědět, Gam

Palec nahoru

3

Přidejte si výjimku v antiviru pro celou složku mučka, mělo by to pomoc

Palec nahoru

4

antivir  je uplně viplý  a byl i před tím .. ale to nic nemění na tom že už jsem asi dva dny seklý ve hře a nikdo s tím nic nedělá... to je totiž ten hlavní problém..

Palec nahoru +1

5

Nejaký ten piatok by to malo byť vyriešené, nabudúce ale píšte do správnej sekcie a to k sekcii Vintage.

/lock

08/2011 - 11/2011  - Hunter --- 11/2011 - 08/2013 - Game Master --- 08/2013 - 02/2018 - Hl. Game Master --- 02/2018 -xxx - Administrátor